SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १२ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१२/४ गते
  ५५७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत, सामाजिक परिर्वतन कालागी युवाको सहभागीता आजको आवश्यकता भन्ने नाराका साथ २०६४ सालमा स्थापना भएको सिसेफ नेपालको प्रवद्र्धनमा संचालित सिसेफ महिला समुहले जनता धन माध्यामीक विद्यालय नारायणस्थान बाग्लुङ्ग मा रहेका २० जना दृष्टीबिहिन विद्यार्थिहरु लाई सरसफाई तथा खाद्यान्न सामाग्री हस्तान्त्रण गरेको छ । एक कार्यक्रमको आयोजना गरी उक्त विद्यालयमा नै सस्थाका पदाधिकारीहरु पुगी सहयोग हस्तान्त्रण गरिएको हो ।

  सिसेफ महिला समुहको अध्यक्ष देबि श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सम्पन्न सहयोग हस्तान्त्रण कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि कामना सेवा विकास बैक धौलागिरी कलस्टर प्रमुख टंकनाथ लामिछाने रहनुभएको थियो । लामिछानेले सस्थाले समाजिक क्षेत्रमा गरेको कार्य प्रशंसायोग्य रहेको भन्दै फरक क्षमता भएका बिद्यार्थि हरुलाई सवैले सहयोग गर्नुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

  कार्यक्रममा समाज सेबि अम्वीका प्रधान गुरुङ्ग,कमल जि।शि।जिल्ला रेडक्रस सोसाईटी पर्वत का उपसभापति ईश्वरी पाठक बिद्यालयका प्रधानाध्यापक कुमार पौडेल सिसेफ का अध्यक्ष विष्णुराज पुरी निर्वतमान अध्यक्ष थमनारायण पौडेल लगाएतले वोल्नुभएको थियो । सिसेफ महिला समुहकी सस्थापक अध्यक्ष सरस्वती बस्नेत को स्वागत तथा धन्यवाद मन्तब्य वरिष्ठ उपाध्यक्ष पवित्रा श्रेष्ठ ले गर्नुभएको थियो । कर्यक्रमको संचालनसचिव विजया जोशी ले गर्नुभएको थियो । विद्यार्थिको तर्फवाट कक्षा ७ का विद्यार्थि महेश शर्मा ले प्रविधि मैत्री शिक्षाका लागी बिद्यालयमा इन्टरनेट सुविधाको सहयोग आवश्यक रहेको वताउनुभएको थियो । सस्थाका सल्लाहाकार कृष्ण प्रसाद श्रेष्ठ को पहलमा नासेर यस अल हजरी करपोरेशन साउदी अरवका कर्मचारीहरुले सस्थालाई सहयोग गरेको सस्थाकी अध्यक्ष देवि श्रेष्ठले वताउनुभयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भर्सटाइल’ सजना र रामजी खाँडको ‘लाहुरे’ ले रुवायो (भिडियोसहित)

  पोखरा । पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेकी ‘भर्सटाइल’ सजना बास्तोलाको नयाँ दशै तिहार गीत ‘लाहुरे’...

  किन तत्काल कानुनमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीलाई हटाउन खोज्दैंछन् देउवा ?

  काठमाडौं – प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले राजनीतिक दल विभाजनसम्बन्धी अध्यादेश फिर्ता लिएसँगै सत्ता गठबन्धन...

  संसद्को मानमर्दन गर्दै अध्यादेश खारेज गर्नु बदनियतपूर्ण : ओली

  काठमाडौं । प्रमुख विपक्षी दलका नेता केपी शर्मा ओलीले संसद्को मानमर्दन गर्दै राष्ट्रपतिमार्फत राजनीतिक दलसम्बन्धी...

  ओलीले पठाए देउवालाई सन्देश अध्यादेशबारे आफ्नो दलको गम्भीर आपत्ति र विरोध रहेको सन्देश

  एमाले अध्यक्ष तथा पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश असंवैधानिक, षड्यन्त्रपूर्ण र वदनियतपूर्ण रहेको...

  २० बर्ष पछि रिमेक गर्दै निर्वाण एण्ड म्यूजिक लिंकको ‘किन यसरी’

  सचिन्द्र श्रेष्ठ करीब २० बर्ष अगाडि रेकर्ड गरिएको ‘निर्माण एण्ड म्यूजिक लिंक’ नाम राखी ‘किन...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं