SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ कार्तिक ८ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/११/२९ गते
  १२२१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत । हिजो राती करिव नै बजे सामाजिक संञ्जाल फेसबुकमा नेकपा बाग्लुङ्गका नेता कृष्ण पाठकले एउटा स्टाटस आफ्नो तस्बिर राखेर पोष्ट गरे । पोष्ट गरिएको सामाग्री थियो पर्वतका प्रहरी प्रमुख डिएसपी श्याम अर्यालले फोनमा धम्की दिएको बिषय । त्यो स्टाटस आज बिहानसम्म आउँदा सामाजीक संञ्जालमा निकै चर्चाको बिषय बन्यो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  कृष्ण पाठकको कुरालाई प्राथमिकता दिँदै केहि अनलाईन समाचार पोर्टलहरुले पर्वतका डिएसपिले धम्काए भन्दै समाचार पनि बनाए । हामीलाई पनि यस बिषयमा के हो भनेर लेखिदिन आग्रह भयो । हामीले कालिगण्डकी दोहनको बिषय लामो समय देखि कलम चलाउँदै आएका थियौं यस बिषयलाई बुझेर पाठक तथा श्रोताहरुको अगाडी ल्याउने संकल्प गर्यौ ।

  त्यसपछि हामीले भएको यर्थाथ घटना केहो भनि धम्काइएको भनिएका नेकपामा नेता कृष्ण पाठकसँग कुराकानी गर्यौ उहाँले आफुलाई धम्काईएको मात्रै भन्नु भएन कालीगण्डकी दोहनमा पर्वतका जनप्रतिनिधी देखि सरकारी निकाय सबैको मिलेमोतो रहेको समेत बताउनु भयो । आफुलाई राती पर्वतका डिएसपी श्यामु अर्यालले फोन गरेर तलाई पर्वतको बिषयमा के चासो ? भन्दै धम्काएको पनि बताउँनु भयो ।

  हेर्दा सामान्य लागेपनि यो बिषय सामान्य भने पक्कै थिएन । जिल्लाका प्रहरी प्रमुखले धम्काएको भनेर नेकपाका नेताले लेखिसकेपछि यसबारे हामीले बुझ्ने कोसिस गर्यौं । पर्वतका डिएसपि अर्यालसँग पनि कुराकानी गर्यौं उहाँले भनेको सुनेपछि भने घटना किन यस्तो भएछ अचम्ममा परियो । डिएसपि श्याम अर्यालका अनुसार आफुले कुनै प्रकारको धम्की नदिएको बताउनु भयो ।

  उहाँका अनुसार पाठकले गरेको फोन उठाउन नपाएको कारण फोन फर्काएको र जिल्लाबाट प्रहरीको टोली पठाउँदा कालिगण्डकी दोहोन भएको नदेखेपछि कहाँ नेर हो दोहोन भएको भनेर सोधेको मात्रै बताउनु भएको छ । अर्यालका अनुसार कृष्ण पाठक ज्युलाई फोनमा मैले धम्की दिएको कुरा पुष्टी गर्न चुनौती पनि दिनु भएको छ । आखिर भएको के हो । कसरी भयो र अर्थाथ के हो यसै बिषयमा गरिएको कुराकारी यस्तो छ । सुन्नुहोस् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  पर्वत प्रहरीको ऐतिहासिक सफलता, ९ लाख ५८ हजार सहित जुवाको खालबाट ८ जना प्रकाउ

  पर्वत । पर्वत जिल्ला सदरमुकाम कुश्मामा नेपाल प्रहरीलाई हाल सम्मकै ठुलो सफलता हात लागेको छ...

  बाडीपिडीत भेट्न सुनसरी पुगेका देउवा, उच्च तहका कर्मचारी र नेता भेटेर गए !!!

  बेमौसमी वर्षाका कारण प्रदेश १ का विभिन्न जिल्लामा भएको क्षति अवलोकनका लागि आइतवार बिहान निस्किएका...

  धादिङको गजुरीमा गुडिरहेको बसमा आगलागी, यात्रु सकुशल ..

  धादिङ । पृथ्वी राजमार्गअन्तर्गत गजुरी गाउँपालिका–१ गजुरीबजारमा गुडिरहेका बसमा आज बिहान आगलागी भएको छ ।...

  महाधिवेशन गर्न पार्टी नेतृत्वले ढिलाइ गरिरहेको छ : प्रकाशमान सिंह

  जनकपुरधाम । नेपाली कांग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले तोकिएको समयमै पार्टीको महाधिवेशन गर्नुपर्ने बताएका छन् ।...

  बेमौसमी वर्षाको कारण राष्ट्रिय राजमार्गमा १ अर्ब बढीको क्षति…

  काठमाडौं । बेमौसमी वर्षाका कारण आएको बाढी पहिरोले कात्तिक १ गतेयता राष्ट्रिय राजमार्गमा मात्रै १...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं