SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/११/२१ गते
  ४२४५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । चीनबाट आउँने जनवारसँग कोरोना भाइरस भएको शंका गरिएको छ । आईएएनएस कोरोना भाइरस बिस्तारै महामा रीको रूप लिदै छ । अहिलेसम्म विश्वभरि ३ हजार भन्दा बढी मानिसहरूले आफ्नो ज्यान गुमाइसकेका छन् । अब कोरोनाले भारतमा आफ्नो क्षेत्र जमाउन थालेको देखिएको छ ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  हालसम्म कूल ६ वटा घटनाका रिपोर्ट विश्लेषण गरिएको छ । भारतमा कोरोना भाइरसको कारण अराजकताको वातावरण छ भने चेन्नईको बिरालोले एउटा अनौंठो स्थिति सिर्जना गरेको छ। चेन्नई बन्दरगाहका अधिकारीहरूले भने बिरालोको क्रियाकलाप एकदम शंकास्पद छ । यो बिरालो चीनबाट कन्टेनरमा राखेर ल्याइएको हो । यो कोरोनाबाट प्रभावित हुन सक्छ । त्यसैले यसलाई चीन फिर्ता पठाउनु पर्छ भन्दै त्यो बिरालो चीन नै पठाइएको छ ।

  तर यो विषय पेटा, पशु अधिकार संगठनले बिरोध गरेको छ । भनिन्छ यो बिरालो चीन भन्दा २० दिन अघि कन्टेनर लिएर चेन्नई बन्दरगाहमा आएको थियो। चीनमा पठाइएको खण्डमा यसको बाँच्न सक्ने सम्भावना कम छ। पेटा इंडियाकी रश्मि गोखलेले चेन्नईका अधिकारीहरुलाई एक पत्र पठाईएकी छन् र यो वैज्ञानिक रुपमा प्रमाणित भएको छ कि बिरालाहरुले न त कोरोना भाइरस संक्रमण लिन सक्छ न अरुलाई पनि सार्न सक्छ।

  चेन्नईका अधिकारीहरूले बिरालालाई आफ्नो मूल देशमा पठाउन सिफारिस गरेकाले पेटाले बिरामीलाई कन्टेनर भित्रबाट कहाँबाट आएको हो भनेर निर्धारण गर्न गाह्रो भइरहेको छ। उनको तर्क छ कि चीन बाट भारतको यात्रा १० देखि २० दिन सम्म रहन्छ, त्यस्तो दिनमा खाना र पानीबिना बाँच्न गाह्रो छ। यसले यो चीनबाट आएको हैन । यो भारतकै हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं