SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन ३१ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/२२ गते
  ३५३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । बलिउड अभिनेता शाहरुख खानका लागि वर्ष २०२० राम्रो देखिदैन । प्रवर्तन निर्देशालय (ईडी) ले शाहरुखसँग सम्बन्धित कम्पनी लगायत तीन कम्पनीबाट ७० करोडभन्दा बढीको सम्पत्ति जफत गरेको छ। नाइट राइडर्स स्पोर्ट्स प्राइवेट (केकेआर) सँग जोडिएको रोज भ्याली पोन्जी योजनामा ​​ईडीले ७० करोड भारतीय रुपैयाँको सम्पत्ति जफत गरेको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  ईडीको आदेशमा, पश्चिम बंगाल प्रहरीले शाहरुख खानको नाइट राइडर्स स्पोर्ट्स प्राइवेट लिमिटेडसँग सम्बन्धित रोज भ्याली समूहविरुद्ध सार्वजनिक एफआईआर दर्ता गरेको छ।यसको आरोपपत्रमा, प्रहरीले भनेको छ,’रोज भ्याली समूहको कम्पनीहरूले अवैध रूपमा ठगी गरेर उच्च रकम फिर्ताको आश्वासन दिएर जनतालाई ठग्दै आएको थियो।’

  प्रवर्तन निदेशालयका अनुसार रोज भ्याली घोटाला सारदा पोन्जी घोटालाभन्दा ठूलो घोटाला हो। रोजभ्याली चिट कोष घोटालामा, रोज भ्याली समूहले जनतालाई स्किममा लोभ्याएर १७ हजार ५ सय २० करोड रुपैयाँ लिएको थियो । तर १० हजार ८ सय ५० करोड मात्र फिर्ता भएको थियो। बाँकी ६ हजार ६ सय ७० करोडको भने अझै अत्तोपत्तो छैन ।

  २०१४ मा, ईडीले नाइट राइडर्स स्पोर्ट्स प्राइवेट लिमिटेड, यसको अध्यक्ष गौतम कुंडु लगायत अन्यबिरुद्द मुद्दा दर्ता गरेको थियो। जसपछि उनीहरु २०१५ मा पक्राउ परे। कुंडुलाई पक्राउ गरिसकेपछि शाहरुख खानलाई आईपीएलमा फेमा उल्लंघनको बारेमा पनि प्रश्न गरिएको थियो।एजेन्सीहरूका अनुसार शाहरुखले कम मूल्यमा नाइट राइडर्स स्पोर्ट्स प्राइवेट लिमिटेड को सेयर बेचेको विश्वास गरिएको छ ।

  नाइट राइडर्स स्पोर्ट्स प्राइवेट लिमिटेड अन्तर्गत कोलकाता नाइट राइडर्स इन्डियन प्रीमियर लीग (आईपीएल) को क्रिकेट टीम हो । यसका निर्देशकहरुमा अभिनेता शाहरुख खान, गौरी खान, जुही चावलाका पति जय मेहता रहेका छन्।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सरकारमा गएर बदनामी कमाउने र विवादमा पर्ने काम नहाेस् : माधव नेपाल

  काठमाण्डाै – नेकपा (एकीकृत समाजवादी) का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले आफ्नो पार्टीका नवनियुक्त मन्त्रीहरूलाई इमानदारिता र...

  दशैं विदामा बन्द भएका सरकारी कार्यालय खुले, पुरानै लयमा फर्कियो देश

  काठमाडौं । दशैंको विदामा बन्द भएका सरकारी कार्यालयहरु आजबाट खुलेका छन् । दशैं विदा सकिएसँगै...

  भारतलाई साफ च्याम्पियनसिपको उपाधि, इतिहास बनाउन नेपाल चुक्यो

  काठमाडौं,  । नेपाल साफ च्याम्पियन फुटबल बन्ने अवसरबाट चुकेको छ । पहिलोपटक साफ च्याम्पियन बन्ने...

  शान्ति सुरक्षाका साथ कृष्णनगरमा माता दुर्गा भवानीकाे मुर्ति विसर्जन…

  रवि प्रकाश कसौधन, कपिलवस्तु | कपिलवस्तु जिल्लाकाे कृष्णनगर लगायत विभिन्न स्थानमा माता दुर्गा भवानीकाे मुर्ति सुरक्षाकर्मीकाे...

  घान्द्रुक दुर्घटनामा दुवै छोरी गुमाएकी यि आमाको अवस्था बेहाल, भनिन् ‘जन्माउँदा मेरो कोख दुखेन तर आज सारा शरीर पोलीरहेछ’

  काठमाडौँ । पोखराबाट अन्नपूर्ण गाउँपालिका–११ घान्द्रुक जाँदै गरेको जीप दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका बिद्यार्थीहरु काठमाडौंबाट घुम्नका...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं