SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/२१ गते
  ७१२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं,  । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा मंगलबार साँझ गजबको सांगेतिक माहोल बनेको छ । प्रधानमन्त्री र पूर्वप्रधानमन्त्रीहरु आफै बाद्यबादक बनेर सांगेतिक माहोलमा रमाएका छन् । प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लाहकार सुर्य थापाले एउटा तस्बिर सार्वजनिक गर्दै त्यतीबेलाको अवस्थाको बारेमा बताएका छन् ।

  उनले मंगलबार साँझ प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा सारंगी साँझ भएको जानकारी दिँदै एउटा तस्बिर सार्वजनिक गरेका छन् । मदन भण्डारी कला साहित्य प्रतिष्ठान र नेपाल नाट्य प्रज्ञा प्रतिष्ठानको सहकार्यमा बालुवाटारमा सांगीतिक साँझमा प्रधानमन्त्री र पूर्वप्रधानमन्त्री सहित नेकपाका नेताहरु रमाएको देख्न सकिन्छ ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  राष्ट्रिय मिडियाका सम्पादकसँगको अन्तरक्रिया कार्यक्रम पछि त्यहाँको माहोल त्यस्तो भएको हो । प्रधानमन्त्री केपी ओली र नेकपाका वरिष्ठ नेताहरु सांगीतिक साँझमा सहभागी भएका थिए । ‘यो सारंगी साँझ हो’, थापाले तस्बिर सार्वजनिक गर्दै भने, ‘सम्पादकसँगको अन्तरक्रियापछि प्रधानमन्त्रीलगायत अन्य पूर्वप्रधानमन्त्री सांगीतिक साँझमा सहभागी हुनु भएको हो।’

  थापाका अनुसार सांगीतिक साँझमा प्रधानमन्त्री ओलीले बजाएको बाँसुरीको धुनमा उपस्थित सबै चकित भएका थिए। प्रधानमन्त्री ओली गीत संगितमा विशेष रुचि राख्छन् । उनको पेन्टिगं पनि तारिफयोग्य छ । ओलीले बाँसुरी बजाउँदा नेकपा वरिष्ठ नेता एवम् पूर्वप्रधानमन्त्रीद्वय माधव नेपाल र झलनाथ खनालले सारंगी बजाएका थिए । सारंगी साँझमा नेकपाका शीर्ष नेता र प्रतिष्ठित कलाकार सहभागी थिए।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं