SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ कार्तिक १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/१७ गते
  ३४५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा । सरस्वती पुजा अर्थात श्रीपन्चमीको अवसर पारेर एस।टी। क्रियशन म्यानेजमेन्ट प्रा।लिको सदस्यहरुले संयुक्त रुपमा अनाथ तथा असाहाय बालबालिकाहरुलाई शैक्षिक सामााग्री, लत्ता कपडा, खाध्यन्न सामाग्री सहित नगद सहयोग प्रदान गरेको छ । पोखरा १५ टुटुङ्गामा अवस्थित सृजनशील बालविकास बाल गृहमा आश्रीत १५ जना बालबालिकाहरुको शैक्षिक क्षेत्रमा प्रगति होस भन्ने उदेश्यले सहयोग कार्यक्रम आयोजना गरेको उक्त सहयोग कार्यक्रमका संयोजक आशिष पुरीले जानकारी दिए ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  विगत ५ वर्षदेखि पोखरामा रहेर इभेण्ट अयोजना सँगै म्यानेजमेण्ट लगायत उत्पे्ररणा र जनचेतनामूलक कार्यक्रम, खेलकुद र सामाजिक कार्यहरु गरी सेवा प्रदान गर्दै आएको एस।टी। क्रियशन म्यानेजमेन्ट प्रालीले हालसम्म थुप्रै सौन्दर्य प्रतियोगिताको आयोजना गरिसकेको छ ।

  बिभिन्न कार्यक्रम मार्फत उठेको रकमको केहि नगद सहित पचास हजार रुपैया बराबरको शैक्षिक सामाग्री, लत्ता कपडा, खाध्यन्न सामाग्री लगायत प्रदान गरिएको एस।टी। क्रियशन म्यानेजमेन्ट प्रालीका प्रबन्ध निर्देशक सुरज थापाले बताए । उक्त सहयोग कार्यक्रमबाट सृजनशील बालविकास संस्था आभारी रहेको संस्थाका सञ्चालक शंकर पन्थले बताए ।

  आफु पनि बिगतमा अरुकै साहारामा हुर्केको हुनाले आफु सक्षम भए देखि बिगत १७ बर्ष देखि निरन्तर असाहाय तथा सहयोगको आवश्यकता परेका बालबालिकाहरुले बालगृहमा आश्रय लिदै आएको र यस संस्थाले करिब २०० भन्दा बढी बालबालिकाहरुले प्रत्यक्ष लाभ लिएको उनले बताए । देश भरका बिभिन्न ठाँउबाट उक्त सृजनशील बालविकास बाल गृहमामा आश्रय लिएको र असाहाय तथा सहयोगको आवश्यकता परेका बालबालिकाहरुले संस्थालाई सम्झन समेत अग्रह गरे ।देश तथा बिदेशका मनकारी ब्यत्तित्व तथा बिभिन्न संघ संस्थाहरुको सहयोगले संस्थामा रहेका बालबालिकाहरुले आवश्यक आवश्यकता पुर्ति गर्न सहयोग पुगेको र थप सहयोगको अपेक्षा संस्थाले राखेको छ ।

  सहयोग कार्यक्रममा एस।टी। क्रियशन म्यानेजमेन्ट प्रालीका निर्देशक ईनिशा दुरामगर, सदस्यहरु सन्तोष गुरुङ, सफल सुबेदी, सन्नी गुरुङ, कुबिर जिसी, सिम्रन क्षेत्री, सन्ध्या गुरुङ, बिशाल तामाङ, राहुल सापकोटा, निशान सुनार, लुक गुरुङ लगाएत सहभागी थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  आइशा गर्ल्स कालेजमा युनिसेफद्वारा दिइएको शैक्षिक सामाग्री वितरण

  कपिलवस्तु, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं ३ मा रहेको आइशा गर्ल्स कालेजमा...

  प्रधानन्यायाधीशको राजीनाको विपक्षमा एमाले

  नेकपा एमाले एकाएक युटर्न भएको छ । सिंगो न्यायालयको धज्जी उडाउन मेनरोल खेलेको आरोप खेपेका...

  मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक छलफल कार्यक्रम कृष्णनगरमा सम्पन्न 

  कृष्णनगर, कपिलवस्तु, | मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक सार्वजनिक छलफल एकदिने कार्यक्रम...

  नेपाल बारले माग्यो प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा

  काठमाडौं । कानुन व्यवसायीहरुको छाता संस्था नेपाल बार एशोसिएसनले पनि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्सेर जबराको राजीनामा मागेको...

  पाँचथर बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु !

  पाँचथर। फिदिम नगरपालिका -४ सरखण्डेमा भएको बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु भएको छ...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं