SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/१० गते
  २०७७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) –
  कर्मसिद्दायो योगको साथमा सार्थक हुन्छ। सामाजिक कामबाट प्रशंसा इ। मार्गनिर्देशित काम काम गर्ने वा घरको चारै तिरबाट तालुका चारवटा उत्तम दिनहरूका लागि। व्यवसायिकरण सोचेज लाभ लिनका घटनाहरू। कर्मचारीको विवादमा रुम्लिलिनु पनि विजय व्यक्तिको पक्ष हो। परोपकार वा समाजसेवामा भाग्य चम्किने समय छ। आजका शुभकामनाहरु: २ र शुभरङ्ग: कालो हुन यदि कुनै सुख्कर्म भन्दा अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको सफलता मन्त्र: ॐदेवदेवताभ्य नमः ॐ देव स्थानदेवताभयो नमः न्युतम जापसिंग्: २१ पटक जप्री आरम्भ भएको हुन्छ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  बृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) –
  आज बिग्रिनै ध्यान कुनै काम बन्न हुन सक्छ। पारिवारिक समस्या हल गर्ने दिन हो। मनमा सावधानी र वैराग्यका भावना सञ्चार हुन्छ किग्छ। पारमार्थिक काममा चासो बढ्ने छ। परि गरेकोश्रमश्रमश्रम परिश्रमश्रमकोको प्रतिलोलो प्रति प्रति प्रति मान्मान्स्था र सामाजिक विज्ञापन मद्दत रहनु हुन्छ। व्यक्तिगत घटनाहरू र चाहना थाती राखी काम गर्दै भाग्यबृद्धि हुन्छ। आजका लागि बधाई

  मिथुन (का, कि, कु, घ, छ, छ, के, को, ह) –
  कुनै पनि काम कम भएमा दिनको प्रतिरोध धेरै पटक सिद्ध्याउनु उचित हुनेछ। बन्दउपारामा राम्रै देखिन्छ, ह्यास र ताशी काममा ढिलासुस्ती हुन सक्छ। सुरुवाती कुराकानीको मद्दत दिनुहोस् तर पछि एक्लै खटेर काम पूरा हुनेछ। दिदुसो चन्द्रमाले आठौं भावमा प्रवेश गरिरहेकी मनमा विरक्तिका भावना सञ्चार हुन सक्छ। आजका शुभकामना: ८ र शुभर शु्ग: नीलो हो कुनै शुभकर्मको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ बारभैरय नमः न्युनुम जापसिंग्: २१ पटक जप्री आरम्भ प्राप्त भयो।

  कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) –
  बिहनामा काममा ढिलोमात्र बृद्धि हुनेछ। बेलुकीपख मनमा हर्षहरू, उत्कृष्ट र प्रसन्नन्द सञ्चार हुनेछ, विलासिताका भावनाहरू जागृत हुनेछ। मावाली, सुसराली वा कुनै मित्रको परिस्तोमा शिव भिने छ। निर्णय प्रभावको प्रशंसा हुनेछ। प्रेम र प्रणयप्रसङ्गको लागि अनुकूल समय छ, दम्पत्य जीवन हुँदैन। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ७ र शुभरङ्ग: हलुवा रोटो हो तर कुनै शुभकामनाको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कर्तव्यता मन्त्र: न्द इन्द्रानष्ट नमः न्युनिम जापसिंग्: ११ पटक जप्री आरम्भ गरिएको प्राप्त भयो।

  सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) –
  सुरुमा सुनौं चन्द्रमाले ज्ञानविज्ञान, अध्यात्म र दर्शनतर्फ आकर्षण बढाउने छ। बौद्धिक र चिन्तनमलक काममा दिन भयो पत्तो आधारभूत। समस्याबाट सन्तोष प्राप्त हुनेछ। इष्टमित्रले प्रशंसा भयो। विवाद सम्मेलनस्यका लागि तपाइँको अहम् आवाज हो। ु ु लाई प्रतिष्ठ प्रतिष्ठ प्रतिष्ठ प्रतिष्ठ प्रतिष्ठ प्रतिष्ठ प्रतिष्ठ ु सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग सहयोग आजका लागि शुभअ शुभ्क: ६ र शुभरङ्ग: सेतो वा घुर्मौलो हो भने शुभकामना पछिल्लो वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ नागदेवताभ्यो नमः न्युनिम जापसिंग्: ० ९ द्विपक्षीय जपाती आरम्भमा प्राप्त हुनेछ।

  कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, थ, पे, पो) –
  ज्ञान, बुद्धि र विवेकली प्रयोग गर्न प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। लेख, प्रकाशन र ज्ञानगुनका रंग सक्रियता बढाउने छ। बौद्धिक, साहित्यिक र रचनात्मक रंगको समय हुनेछ र ती काममा बाँच्नेछ। समाजमा तपाईंको बुद्धिको प्रशंसा हुनेछ। आजको ध्यान र चिन्तनबाट फाइदा लिन जोडिएको छ। शत्रुहरू पराजित हुनेछ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ९ र शुभरङ्ग: आकासे हो कुनै शुभकामनाको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ सरस्वत्ये नमः न्युनिम जापसिंग्: २१ पटक जप्री आरंभ प्राप्त भयो।

  तिमी (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तू, ते) –
  बिहान सामाजिक र परोपकारका कप्तान खट्दा मनमा अचम्मको अनुभूति हुनेछ। दिउँसोबाट पारिवारिक र मोटरसाइकिल प्रयोग गर्ने समय अम्ने छ। खर्च बढेको पनि दैलेसी सुखसुविधाका सामाग्री जोहो। बन्दुपारमा लाभै हुनेछ। प्रेमसम्बन्धमा सुधार आउने छ। हुन सक्छ ङ ले क्रियाकला क्रिया क्रिया कला क्रिया क्रियाकला कला परिवार रमाइलो जमघट हुनेछ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ४ र शुभरङ्ग: क्लेजी हो कुनै शुभकामनाको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ों सन्स सोमाय नमूनु जपसिंग्: ११ पटक जप्री आरम्भ गरिएको हुन्छ।

  बृश्चिक (तो, ना, नि, न, ने, नो, या, यि, यु) –
  मान्मष्ठा र सामाजिक प्रतिष्ठा अभिवृद्धि हुनेछ। विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग र सल्लाहकार महत्वपूर्ण कार्य सम्पत्ति हुनेछ। परोपकार र दानपुण्यका रंग मन जानेछ। दाजुभाइ र बन्धुबान्धवको सल्लाहमा रोकिएको काम बन्न हुन सक्छ। धार्मिक र सामाजिक काममा समय बित्नेछैन। सबै भावनाको विकास हुनेछ। थोरै खोज भाग खण्डन सम्भव हुन्छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ३ र शुभरङ्ग: हरियो हो शुभकर् शुभकर् शुभ शुभ शुभकर् पूर्व पूर्व पूर्व पूर्व पूर्व पूर्व पूर्व पूर्वन्त्र पूर्व पूर्व आज आज न्त्र कार्य कार्यद्धि आज आजन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रद्धि कार्यन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्रन्त्र २१न्त्रन्त्र २१ २१ २१ २१ २१ २१ २१ २१ २१ २१ २१२ २१ ज ज ज ज जप प आर आर आर आर आर

  धनु (हो, यो, भ, दि, भु, ध, फा, ढ, भे) –
  आर्थिक पक्षमा उल्लेखनीय लाभ प्राप्त हुनेछ। स्वामित्व पाउन को लागी योग छ। स्वास्थ्यपक्षमा उत्तम सङ्केत छ। बोलीमा मिठास आउनु छ। हर्ष र सुन्नताका बीचमा समय निर्धारित हुन्छ। परिवार मा मेलमिलापको हुन्छन्। मित्र र सहयोगी असहयित चिकित्सा सिद्धान्त। आर्थिक लाभ प्राप्त हुनेछ। हातमा अचानक सोच्दै नामोचेको धन प्राप्त हुन्छ। आजका शुभकामनाहरु: २ र शुभरङ्ग: सेतो हो यदि कुनै सुखकर्म हुन अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यकालिक मन्त्र: ॐ महालक्ष््मदेव नमः न्यूनतम जापसिंग्: ११ पटक जप्री आरम्भ प्राप्त हुन्छ।

  मकर (भो, ज, जि, विन्डो, खु, खेला, खो, गा, गिन्ड) –
  मनमा देखी अन्धो र ख्यातिटा क्रमशः हटाउनु हुन्छ। बिहान मिश्रित प्रभाव प्राप्त हुनेछ। शोसुख, आय्या, बर्ष – असफलता र नमूनाको रूपमा। नयाँ व्यापार वा व्यवसायिक मन पराउनेछ। महिला ताकेअनुरूप तुरुन्त काम नबन्ने पनि अन्त्यमा प्राप्त हुन्छ के हुनेछ। दिन ढल्दै जाँदा निर्णय सार्थक हुनेछ। मित्रवर्गबाट ​​सोचेस्ट लाभ प्राप्त हुनेछ। आजका शुभकामनाहरु: १ र शुबरङ्ग: गुलाबी हो कुनै शुभकामनाको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ

  कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) –
  बिहानको समयमा हुन्छ, दर्शन र अध्यात्ममा लग्ने प्रेरणा प्राप्त हुन्छ। दिन छिप्पीडमा जानुहोस् मनमा वैराग्य र नेत्रशाका भावना सञ्चारमा घट्नाहरू छन्। कुराकानी, उनी र विन्तीवाद विजय प्राप्त हुनेछ। परोपकारका रंग आकर्षण बढ्दो छ। दुरदराजमाकृत आफ्नो सम्पत्ति हुन्छ। दानपुण्य वा परोपकारका सफ्ट लगानीको समय छ। आजका लागि बधाई

  मीन (दि, दु, थ, झ, चि, दी, दुई, च, चि) –
  सरकार र राज्यपक्षबाट लाभ प्राप्त हुनेछ। अनियमित काम काम सुल्झाउने उत्तम समय छ। कुराकानीबाट सहयोग जुटाउन सम्बन्धित छ। उत्साहमा बृद्धि उद्योगधन्दा र बन्दोपरमा फाइदा हुनेछ। आम्दानीका सफल सफल हुनेछ। प्रतिश्त्र्धीहरु पर्स्त हुनेछन्। सामाजिक क्षेत्रबाट प्रशंसा, उचित र सहायता प्राप्त हुनेछ। आजका लागि बधाई

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं