SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/९ गते
  ४००१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) –
  आत्मविश्वास र शिघ्र निर्धारण प्रभाव अभिवृद्धि हुनेछ। यश, गुण र स्थापना ब बृद्धि हुनेछ। सबैभन्दा राम्रो प्रतिफल प्राप्त हुनेछ। मनोरञ्जन भुलिने समय छ। बिग्रन ध्यान कार्य मात्र अन्त्यमा सफल प्रदर्शन छाड्ने छ। विचार र अभिभावक वर्ग को समर्थन कार्यवाही सम्पादन सघाउ पुग्नेछ। आजका लागि शुभअ :्क: १ र शुभरङ्ग: बैजनी वा पहेंलो हो तर शुभकर्म पछिल्लो वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ भाग्यलक्ष्मले नमः न्युनिम जापसिंग्: ११ पटक जप्री आरम्भ गरिएको हुन्छ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  बृष (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) –
  तथ्या काम्क काम पृष्ठहरू सङ्केत छैन। मुख्य काममा बाधा हुन देखिन्छ। अन्दाका काममा महत्त्वपूर्ण समयमा बिट्न सक्छ वा स्यातिना मालु काममा अल्जनुपर्दा मन खिन्न रहन्छ। निर्मित कुनै परिश्रम निरर्थक हुनेछ। आश्वासन बाँड्नेको भर पर्नु समान, झुक्याउन सक्नुहुन्छ। व्यावसायिक काममा खर्च बढ्नेछ। सवारीमा सावधानी अपनाउनुहुन्छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ४ र शुभरङ्ग: ध्वान्से हो भने कुनै शुभकामना हुन अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ त्र्यम्बकय नमः न्युनिम जापसिंग्: २१ पटक जप्री आरम्भ गरिएको प्राप्त भयो।

  मिथुन (का, कि, कु, घ, छ, छ, के, को, ह) –
  प्रेम र मित्र बन्धन कसुनुका साथै दम्पति सुखमा रमाइके समय छ। विभिन्न समर्थन र उपहार पाइन्छ। प्रियजन अर्को खोजी दिन रमाइलो बनाउनेछ। नयाँ ज्ञान सिक्ने अवसर छ। व्यापार – व्यवसाय विशेष लाभ लिने समय छ। व्यावसायिक यात्रा सम्मेलन छ। दाम्पत्य जीवन रमाइलो रहनेछ। आम्दानी प्रशंसक हुनेछ। आजका लागि शुभअ शुभ्क:

  कर्कट (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) –
  काममा अनावश्यक प्रतिस्पर्धा कपर्ला। दिशा निर्देशन वा दूरदराजका क्षेत्रबाट लाभ लिनका लागि जोडिएको छ। लेनदेनको कारणले गरेको विवाद सम्मेलन छ। विपरीत लिङ्गी माथि पनि सचेत प्रकार। अनावश्यक दौडधुपमा समय बित्नेछैन। फाइदाकाका लागि योजनाहरू गतिशील आवश्यक हुन्छ। आफ्ना विषयवस्तुमा अधिकार अधिकार जमा गर्न सक्नुहुन्छ। आजका लागि शुभअ :्क: २ र शुभरङ्ग: छुट्टर्केमिर्के बुट्टे हो भने शुभकामना पछिल्लो वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ अश्विनीकुमाराभ्यं नमः न्यूनतम जाप्सु: २१ पटक जप्री आरम्भ भएको हुन्छ।

  सिंह (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) –
  ध्यान र विषयवस्तु मेरो मन केन्द्रित हुनेछ। शान्ति ढंगले गरिएको कामबाट दिमाग फाइदा हुनेछ। सुखद समाचारले बढि बढ्नेछ। पढाइलेखाइमा प्रगति हुनेछ। बुद्धिको उपयोग लक्ष्य लक्ष्य जोडिएका छ। रचनात्मक कार्यमा जुट्टादा प्रशंसनीय फाइदाको समय छ। गुरुजनको विशेष सहायता प्राप्त हुनेछ। स्थापित काम सम्पादन सम्मेलन छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ५ र शुभरङ्ग: गला हरियो हो कुनै शुभकर्मको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ अनन्य सूर्य सूर्य नमः न्यूनतम जापसिंग्ट: ० डायल जप्री आरम्भ हुँदा प्राप्त हुन्छ।

  कन्या (टो, प, पि, पु, ष, ण, थ, पे, पो) –
  आज काम बिग्रने डरले सतीरहने दिन हो। सम्झौताले कमिटी बढाउनेछ तर बुद्धिको सही प्रयोग हुन सक्दैन। लक्ष्य कुनै पनि खाना कम आउने छ। परिवारजन र बन्धु ान् बन्धडवबीच चिसिन हुन सक्छ। तर सतर्क व्यवहार व्यायाम कन्सके बिगनेन कन्ट र विगतका प्रदर्शनोलाई सुधार गर्ने ठाउँ छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ८ र शुम्बरङ्ग: गाढा रात हो तर कुनै खुशीकमको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ नमस्कार्डिकायै न्युनिम जापसिंग्: ० ९बल जप्री आरम्भ गरिएको प्राप्त भयो।

  तिमी (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तू, ते) –
  पछाडि र उत्साह बढ्नेछ। व्यापारिक वा दैनिक कामहरू सन्तोषजनक ढंगले सम्पन्न हुनेछ। अर्थलाभका अवसरहरू छन्। तीर्थ चालू र देवमय आदिको भ्रमण हुन सक्छ। मित्रवर्ग र बन्धुवान्धवबाट सहयोगको लागि अपेक्षा गर्नुहोस्। भगवान्, मठ्मन्दिर वा सार्वजनिक कम्पनिको दर्शन, भ्रमण वा अवलोकन हेर्नुहोस् शान्तिको अनुभूति प्राप्त हुनेछ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ७ र शुभरङ्ग: गला हरियो हो कुनै शुभकर्मको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ शिविरविनायकय नमः न्यूनतम जापसिंग्: २१ पटक जप्री आर्यक प्राप्त भयो।

  बृश्चिक (तो, ना, नि, न, ने, नो, या, यि, यु) –
  ठीक समयमा सही निर्णय गर्न जोडिएको छ। कार्यसम्पादन प्रदर्शन बढ्नेछ। शत्रुले पनि काममा साथ दिने घटना बन्नेछ। मोजमजाजा र रामरमाइलोमा धन खर्च गर्न मन होसिने छ। सोचेको काम सम्पादित समय सम्पादन र साख जोगाउने सम्बन्धित छ। ब्यापस, पेसा र पठनपाठमा अल्प मिहिनेटले उत्तम स्थापना अर्जनलाई जोड्न सक्छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ६ र शुभरङ्ग: सेतो वा सत्यलो हो भने शुभकामना पछिल्लो वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ला कमलाय नमः न्यूनतम जापसिंग्: ० ९ ९ ९ ज प आर म्भ म्भ

  धनु (हो, यो, भ, दि, भु, ध, फा, ढ, भे) –
  इच्छुक बढ्नेछ यदि रचनात्मक कार्य शुभारम्भ गर्न जोडिएको छ। परम्पराइ समयसापेक्ष परिवर्तन गर्न जोडिएको छ। मनगये धन अर्जन सम्बद्ध। विच्छोड अन्यहरुमा रहन्छ नयाँ कामको समय आउन सक्छ। बोलीवचनमा सुधाुरलब आगमन हुनेछ। मनमा उत्साह र उमङ्गको कम हुन सक्छ। लेनिडे र व्यापारव्यवसाय अभिभावक हुनेछ। मानसम्मान र स्थापना बढो छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ५ र शुभर हल्ग: हलुवा रातो हो यदि कुनै खुशीकमको अघि वा यात्रामा जानुहोस् आजको कार्यक्षमता मन्त्र: ॐ अं अङ्गरकाय नमः न्युनिम जापसिंग्: १० पटक जप्री आरम्भ हुँदा प्राप्त हुनेछ।

  मकर (भो, ज, जि, विन्डो, खु, खेला, खो, गा, गिन्ड) –
  चुनौतीहरू नियमित रूपमा नियमित कामहरू जोडिएको छ। टाढाको यात्रा भ्रमण जुट्न हुन सक्छ। व्यवसायमा लगानी बढाउँदै छ। स्वास्थ्यमा सतर्क रहनु हुन्छ। सुरुघाटा अलमलिसा नियमित काममा बाधा पुग्न हुन सक्छ। चुनौती देख्न पनि स्वाभिमानको रक्षा गर्न जोडिएको छ। दिगो आम्दानी क काम फेला सम्बन्धित छ। आजका लागि शुभअ शुभ्क: ८ र शुभरङ्ग: गाढा पहेलोलो वा बुट्टे हो तर खुशीको काम अघि जानु वा यात्राको लागि जानुहोस् आजको कार्यवाही मन्त्र: ॐ बलिराजाय नमः न्यूनतम जापसिंग्: ११ पटक जप्री आरम्भ भएको प्राप्त हुनेछ।

  कुम्भ (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) –
  श्रमको सम्बन्धित मूल्यङ्कन हुनेछ। काम कामबाट प्रशस्त फाइदाको समय छ। समय उत्सवद्र्धक रहला। व्यापारमा प्रशस्त फाइदा हुनेछ। आम्दानीका नयाँ स्रोत फेला पर्दछ। आम्दानी बढ्नो र कन्टेक्ट रकम ह्याडलागी पनि समय छ। पितृधन उपयोग गर्दा लाभ लिन सकिन्छ। नयाँ ज्ञान प्राप्त हुनेछ। दाम, नाम, इनाम ह्यान्डपार्ने बेला छ। आजका लागि बधाई

  मीन (दि, दु, थ, झ, चि, दी, दुई, च, चि) –
  चाल कामको उत्तम मूल्यङ्कन हुनेछ। आम्दानी बढ्नाले परिवारजनको आवश्यकता पूरा हुनेछ। सामुदायिक ह्याक संरक्षणको लागि धेरै भलाइ काम गर्न जोडिएको छ। लगनशीलताले कीर्तिमानी बार गर्न सकिन्छ। स्थापित काम गर्ने पर्यटन छ। अन्लाई प्रभाव पारेर काम बनाउने समय छ। दाम, नाम र स्थापना कमाण्डि छ। आजका लागि बधाई

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं