SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/४ गते
  ७८५६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । गम्भीर अ’परा’धमा संलग्न भएको भन्दै प्रहरीले ७ जनालाई नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रदेश नम्बर ३ को हेटौडाबाट प्रहरीले आधा दर्जन बढी व्यक्तिहरुलाई नियन्त्रणमा लिएको हो । मकवानपुर प्रहरीले शुक्रबार हेटौंडा–९ स्थित सुरेश त्रिपाठीको घरबाट ला’गुऔ’षध प्रयोगकर्ता सातजनालाई नियन्त्रणमा लिएको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  दुईजना युवतीसहित सातजनालाई पक्राउ गरेको प्रहरीले आज पत्रकार सम्मेलन गरी सार्वजनिक रुपमा जानकारी दिएको हो । हिजो साँझ साढे ५ बजेको समयमा इलाका प्रहरी कार्यालय पशुपतिनगरबाट खटिएको गस्ती टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । त्रिपाठीको घरमा शंकास्पद अवस्थामा मानिस बसेको उनीहरूलाई सुरक्षा जाँच गर्दा ला’गुऔ’षध गाँ’जालगायतका सामानहरूसहित फेला परेका हुन् ।

  पक्राउ पर्नेहरु क्रमशः हेटौँडा–हेटौँडा-१० का २० वर्षीय संगीत रायमाझी, १८ वर्षीया दिक्षा भट्टाचार्य, १८ वर्षीया निशा कुशवार, हेटौँडा-४ का २६ वर्षीय सन्दीप न्यौपाने, हेटौँडा-९ का २५ वर्षीय विश्वजंग रायमाझी, हेटौँडा-५ का १८ वर्षीय अभिसेक ठकुरी र हेटौँडा-१ का २५ वर्षीय निखिल लामालाई पक्राउ गरेको छ ।

  ला’गुऔ’षध प्रयोगकर्ताको साथबाट प्रहरीले ला’गुऔ’षध गाँ’जा ५७० ग्राम, ला’गुऔ’षध गाँ’जाको धुलो ८० ग्राम, बाँसमा कालो टेपले बेरेको चि’मनी १ थान, माटोको चि’मनी १ था’न, लाई’टर १ था’न, मू’र्ति जस्तो देखिने चि’मनी १ थान, ग्यास रि’फिल ३०० ए’मए’लको १ था’न, अन’टेस्ट स्कु’टर एउटा, ना. ५३ प २७३४ नम्बरको स्कुटर र ना. २२ प ३९४८ नम्बरको पल्सर मोटरसाइकल ब’राम’द भएको प्रहरीले उल्लेख गरेको छ। आवश्यक अनुसन्धान तथा कार्वाही जारी रहेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं