SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/३/९ गते
  ५३७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं ।
  नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी)को युवा संगठन क्रान्तिकारी युवा लिग (आरवाईएल)को शुक्रबार काठमाडौंमा शुरु भएको राष्ट्रिय भेलाले केशव ढल्कोटीको अध्यक्षतामा ४५ सदस्यीय केन्द्रीय समिति गठन गदै समापन भएको छ ।

  युवा लिगको राष्ट्रिय भेलाले शुक्रबार नै बन्दसत्र सम्पन्न गरी नयाँ नीति र नेतृत्व चयन गरेको थियो । लिगका अध्यक्ष अमिर महर्जनको अध्यक्षतामा सम्पन्न उद्घाटन सत्रको प्रमुख अतिथि नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी)का महासचिव मोहन वैद्य किरण हुनुहुन्थ्यो ।

  कार्यक्रमको सञ्चालन लिगका महासचिव दिलबहादुर कठायतले गर्नु भएको थियो । लिगको पदाधिकारीको चयन यसप्रकार गरिएको छ : अध्यक्ष: केशव ढल्कोटी, उपाध्यक्ष : लालकिरण, महासचिव: ज्ञानु खतिवडा, सचिव द्धय रविन लिम्वु र तिलक अधिकारी, कोषाध्यक्ष: विकल्प रहेका छन् ।

  सदस्यहरुमा भुकम्प, असल, सुनिल मुखिया, संगीन थापा, हरीनारायण यादव, विनय कुमार(छोटु), जितु गोले, रामशरण के.सी., सोभा सेन्चुरी, अम्ता थारु, गायत्री घोरासैनी, प्रवेश कार्की, दर्शन गुरुङ, जलन रुचाल, विक्रम बोहोरा, कुल ब. श्रेष्ठ, देव मुण्डा, नेत्र दिपाली, हरी चौधरी, राम सुगारन साह, हरी विक, शिवहरी घिमिरे, तेज, धनमान हमाल, मदनराज देवकोटा, रमेश विष्ट, रुद्र प्र. पौडेल, हिक्मत शाही, राजेन्द्र न्यौपाने छन् ।बाँकी केही पदहरु पुरा गर्ने गरी ४५ सदस्यीय केन्द्रीय समिति गठन गदै प्रथम राष्ट्रिय भेला समापन भएको

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सत्ता गठबन्धनले बनाएको कार्यदलको पहिलो बैठक सिट बाँडफाँट गर्न बस्दै

  काठमाडौं । आगामी मंसिर ४ गते तोकिएको प्रदेश र प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचनका लागि सिट...

  राप्रपा प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने

  काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का एक जना प्रवक्ता ज्ञानबहादुर शाही (ज्ञानेन्द्र शाही)ले जुम्लाबाट प्रतिनिधि...

  “फेरिन नसकेको सोच” : धुर्व केसी | Dhurba Kc

  धुर्व केसी | Dhurba Kc जस्तो बीउ छरिन्छ , आखिर उम्रने बोट त्यस्तै हो! ।...

  डा.सीके राउतले लिए स्वामीको हातबाट ‘सन्यास’

  काठमाडौं, । एक साता अघि ओशो तपोवन आश्रम पुगेका जनमत पार्टीका अध्यक्ष डा.सीके राउतले सन्यास...

  अब बिजुलीका तारै पुर्‍याइन्छ, ग्यासका पाइप चुलोमा लैजानुपर्दैन : केपी ओली

  काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अब ग्यासका पाइप चुलोमा लैजानुपर्ने आवश्यकता नपर्ने...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं