SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/४/२० गते
  १२२० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  विवाद टुंग्याउन एमालेमा निर्णायक कसरत भएका बेला वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले राजनीतिक र संगठनात्मक प्रस्ताव अघि सारेका छन् । आफ्नो प्रस्ताव संस्थापन पक्षले स्वीकार गरे एकता प्रक्रियामा लाग्ने र नभए सत्ता गठबन्धनमा सहभागी हुने नेपालको योजना छ ।

  अध्यक्ष केपी ओलीसँग वार्ता गराउने दोश्रो तहका नेताहरुको प्रयास भइरहँदा नेपालले बुँदागत रुपमा आफ्नो चासो उठाएका हुन् । यसका लागि दुई दिन तयारी गर्ने नेपालको रणनीति छ । नेपालले आफ्ना सर्तबारे ओलीले आधारभूत धारणा तय गरेपछि मात्रै ‘वान अन वान’ वार्तामा बस्ने बताएका छन् । थप छलफलका लागि नेपालले बुधबार आफू पक्षधर केन्द्रीय समिति बैठक बोलाएका छन् ।

  नेपालले ओलीले संसद विघटन गलत भएको स्वीकार गर्नुपर्ने, प्रतिनिधिसभा पुर्नस्थापनासम्बन्धी सर्वोच्चको फैसलाको स्वागत गर्नुपर्ने, संसदको कार्यकाल पूरा अवधि चल्न दिनुपर्ने, देउवा सरकारलाई राष्ट्रिय सहमतिको सरकारमा रुपान्तरण गर्नुपर्ने जस्ता राजनीतिक प्रस्ताव अघि सारेका छन् ।

  यस्तै उनले पार्टीमा आफ्नो सम्मानजनक हैसियत हुनुपर्ने, समानान्तर कमिटीको पुनर्संरचना गर्नुपर्ने, सम्पूर्ण कारबाही प्रक्रिया रोकिनुपर्ने तथा पार्टी निर्णय र पत्राचारमा दुई नेताको हस्ताक्षर हुनुपर्ने राजनीतिक सर्त नेपालको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  दुई हजार श्रमिक इजरायलमा केयर गिभरमा पठाइने

  काठमाडौं । द्वन्द्वग्रस्त मुलुक इजरायलमा २ हजार संख्यामा केयर गिभर श्रमिक पठाइने भएको छ ।...

  ह्याण्डबल संघको मोदी गाउँपालिका समिति गठन

  पर्बत,तिलाहार । जिल्ला ह्याण्डबल संघ पर्वतको अग्रसरतामा ह्याण्डबल संघ मोदी गाउँपालिका समिति गठन भएको छ...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं