SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/९/८ गते
  ३५१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  दिपसागर पौडेल, पर्बत । प्रधानमन्त्री केपि शर्मा वलिले प्रतिनिधि सभा विघटन गरेको असंबैधानिक बिसयलाइ लिएर जनता समाज बादी पार्टी पर्बतको आयोजनामा बुधबार एक बिरोधाभाष कार्यक्रम कुस्माको शिवालय चोकमा कोणसभा गरी सम्पन्न भएको छ । नेकपा भित्रको बढ्दो बिबाद पछि मुलुकका प्रधानमन्त्री समेत रहेका वलीले संसद विघटन गराएपछि संबैधानिक कु को विरुद्धमा अहिले प्रतिपक्ष भुमिकामा रहेको नेपाली काङ्ग्रेस र भातृ संगठन साथै प्रचण्ड नेपाल नेकपा लगायतको पार्टी र त्यस अन्तर्गत रहेका बिध्यार्थी र भातृ संगठनहरुले जतासुकै बिरोधका कार्यक्रमहरु देश ब्यापी रूपमा चर्कदै गएका छ्न ।

  यस्तै बिरोध कार्यक्रमलाई संबोधन गर्दै समाजबादी पार्टीका अध्यक्ष नवीन पुनले प्रतिनिधिसभा बिघटन गर्ने प्रम केपी ओलीको असंवैधानिक, अलोकतान्त्रिक, अधिनायकवादी,प्रतिगामी एवं निरङ्कुश कदमका विरूद्ध जनप्रदर्शन गर्दै जनता समाजवादी पार्टीका अभियन्ताहरू सँगै आज देशका सबै जिल्ला सदरमुकामहरूमा बिरोध प्रदर्शन भएका छन् र ओलीतन्त्रको अन्त्य अवश्यंभावी छ, यो आन्दोलन ओली युगको अन्त्यको सुरु भएको भन्दै चेतावनी दिए ।

  त्यस्तै बिरोध कार्यक्रमलाई संबोधन गर्दै जनता समाजबादिका केन्द्रित सदस्य ढाकाराम गौतम संदेश ले हामीलाई ७ दशक देखि गरिब सर्बहार दिलदुखि निमुखा खान नपाएका भोका नाङ्गाको लागि कम्युनिस्ट आन्दोलनमा लागौ भनेर हुमम्याइयो अनि आज जनवाद र समाजवादको नाममा कंल्कको रुपमा रास्ट्रघाती कदम सम्म चालन पछि नपर्ने लालगद्दारहरु बेलैमा नेकपाका दुबै पक्ष लाल मात्र होइनन् ।

  गद्दार पनि हुन आज सहिदका नामका लासका गोटा गनेर च्यानघाटमा सहिदको लासको अपमान गरिरहेका छन् भन्दै कडा जिकिर गरे
  जनता समाज बादिका अर्का केन्द्रिय सदस्य नेता निर्मल जिसिले अब केपि वलि को बाटो अदालत,निर्वाचन आयोग,सेना,प्रहरी,निजामती र अख्तियार मा आफ्नो मान्छे भर्ना गरेर निर्वाचन को नौटंकी गरेर निर्वाचन कब्जा गर्ने अनि निर्वाचन जितेर हिटलरी शासन गर्ने हो।निश्पक्ष र स्वतन्त्र पुर्वक निर्वाचन भयो भने केपि वलि होइन नेकपा नै पुरै सखाप हुने चेतावनी दिए ।

  त्यसतै कार्यक्रममाजनता समाजवादी पार्टी प्रदेश सदस्य देबि लामीछाले आम नेपाली जनताले पुर्ण समाजवाद प्रराप्तिका लागि कम्युनिस्ट पार्टीले चालेको गैरसंवैधानिक कदमको बिरुद्ध देश ब्यापीरुपा सान्तिपुर्ण आन्दोलन गर्ने र बिगतका उपलब्धिको रक्षा गर्दै समाजवाद प्राप्तिका लागि जुट्न सबैलाई आग्रह समेत गरिन् बिरोध कार्यक्रममा सर्बसाधरण लगायत सबैको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियोे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं