SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १२ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/९/२९ गते
  १६६६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं – खानेपानी मन्त्रालयको जिम्मेवारी पाएकी नेकपा अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डकी बुहारी बिना मगरले मेलम्चीलाई भित्तामा पुर्याइन् ।हि प्रकरणमा उनको आलोचना अधिक भयो । यसको ठेक्का पाएका प्रचण्डका घर मालिक शारदा अधिकारीको दादागिरीका कारण मेलम्ची सुस्त गतिमा छ भने अर्कातिर मन्त्री मगरको ढर्राले नेटो काटेको छ ।

  मन्त्री नियुक्त भएका दिनदेखि दुई पैसाको काम नगरेकी मगरको काम मन्त्रालय माथाहतमा रहेका कतिपय निकायमा आफन्तलाई जागिर दिने र कर्मचारी सरुवा गर्नमा नै बितेको छ । पैसा भएका विभागमा कर्मचारीलाई सरुवा गरी त्यसको लाभ लिने भन्दा मन्त्री मगरले उल्लेख्य काम केही पनि गर्न सकेकी छैनन् ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको ठेकेदार कम्पनीलाई भगाएर चिनियाँ कम्पनीलाई काम दिएकी मन्त्री मगर पार्टीको निर्देशन भन्दा पनि भाईकाजी घिमिरे भनिने मितेरी दाईको सल्लाहमा ज्यादा चल्न थालेकी छन् । चुनावी क्षेत्रलगायतमा घुमफिरमा व्यस्त रहेकी उनले मन्त्रालयमा समय समेत दिने गरेकी छैनन् ।‘काम विभागीय कर्मचारीले तयार पार्छन्, नयाँ आयोजना र बजेट केही पनि ल्याएकी छैनन् । बरु मन्त्रालयलाई भार पर्नेगरी गाडीको माग गर्ने, अनि नजिकका मान्छेलाई सुविधा दिने काम गर्छिन्’, मन्त्रालय स्रोतले भन्यो ।

  त्यसो त मन्त्री मगर प्रचण्डपुत्र प्रकाश दाहाका कारण नै उक्त पदमा पुगेकी हुन् । घरभित्र पनि उनले कसैलाई त्यति वास्ता गरेकी छैनन् । मनखुशी हिसाबले चल्ने, सल्लाहमा केही नगर्ने, संसदीय समितिमा पनि जिम्मेवार हिसाबले उनले उत्तर दिने गरेकी छैनन् । ससुरा प्रचण्डको राजनीतिक शक्तिको आडमा नै उनी हरेक जिम्मेवारी र जवाफदेहीताबाट भाग्ने गरेको बताइएको छ । नेकपा स्रोतले भन्यो,‘सदनमा उठेका प्रश्नको पनि व्यवाहारिक हिसाबले उनले काममार्फत जवाफ दिएकी छैनन् ।’(जनप्रहार साप्ताहिकबाट साभार)

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भर्सटाइल’ सजना र रामजी खाँडको ‘लाहुरे’ ले रुवायो (भिडियोसहित)

  पोखरा । पछिल्लो समय निकै चर्चामा रहेकी ‘भर्सटाइल’ सजना बास्तोलाको नयाँ दशै तिहार गीत ‘लाहुरे’...

  किन तत्काल कानुनमन्त्री ज्ञानेन्द्रबहादुर कार्कीलाई हटाउन खोज्दैंछन् देउवा ?

  काठमाडौं – प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले राजनीतिक दल विभाजनसम्बन्धी अध्यादेश फिर्ता लिएसँगै सत्ता गठबन्धन...

  संसद्को मानमर्दन गर्दै अध्यादेश खारेज गर्नु बदनियतपूर्ण : ओली

  काठमाडौं । प्रमुख विपक्षी दलका नेता केपी शर्मा ओलीले संसद्को मानमर्दन गर्दै राष्ट्रपतिमार्फत राजनीतिक दलसम्बन्धी...

  ओलीले पठाए देउवालाई सन्देश अध्यादेशबारे आफ्नो दलको गम्भीर आपत्ति र विरोध रहेको सन्देश

  एमाले अध्यक्ष तथा पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश असंवैधानिक, षड्यन्त्रपूर्ण र वदनियतपूर्ण रहेको...

  २० बर्ष पछि रिमेक गर्दै निर्वाण एण्ड म्यूजिक लिंकको ‘किन यसरी’

  सचिन्द्र श्रेष्ठ करीब २० बर्ष अगाडि रेकर्ड गरिएको ‘निर्माण एण्ड म्यूजिक लिंक’ नाम राखी ‘किन...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं