SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/८/३ गते
  ११५१ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । नेकपा (एकीकृत समाजवादी) की सचिव रामकुमारी झाँक्रीले मेडिकल व्यवसायी दुर्गा प्रसाईँले राजतन्त्रको प्रेतात्मा बोकेर हिँडेको टिप्पणी गरेकी छन् । उनले प्रसाईँको उक्त कार्यलाई गलत बाटो भनेकी छन् । हिजो (शनिबार) प्राइम टाइम्स टेलिभिजनको जनता जान्न चाहन्छन् कार्यक्रममा पत्रकार ऋषि धमलासँग संवाद गर्दै प्रसाईँले राजतन्त्रको प्रेतात्मा बोकेर हिँडेदैमा बैंकको ऋणबाट उन्मुक्ति नपाउने बताएकी हुन् ।

  ‘हजार समस्याको समाधान एउटै राजतन्त्र हो भनेर राजतन्त्रको प्रेतात्मा बोकेर हिड्नु भएको छ । त्यो निसन्देह गलत बाटो हो । त्यो गलत बाटोबाट उहाँले बैंकको ऋण नतिरेर पनि सुख पाउनेवाला होईन । खाएको ऋण नतिर भन्न पाइन्छ ? यो त पब्लिकको डिपोजिट हो । यो कुरा उहाँले राजनीतिक आवरणमा गरिरहनु भएको छ,’– उनले भनिन् ।

  दुर्गा प्रसाईँ आज यसरी हिँड्नुको पछाडि राज्यका पनि कमिकमजोरी रहेको उनको भनाई छ । प्रसाईँले मेडिकल कजेल र हस्पिटल चलाउन राज्यबाट पाएको एलओआई, त्यो एलओआईको आधारमा उनले गरेको लगानीबारे राज्य गम्भीर हुन नसकेको उनको स्वीकारोक्ति छ । प्रसाईँको प्रोजेक्टमा बैंकहरुले गरेको फाइनन्सिङ, त्यसपछि नपाएको स्वीकृति र बैंकलाई ब्याज, किस्ता तिर्न पर्दाको पीडाबाट अहिलेको परिस्थिति निर्माण भएको उनले बताईन् । तर, प्रसाईँ राजनीतिक आवरणमा व्यवस्थाको विरुद्ध हिँड्नु लगत भएको उनको दाबी छ ।

  प्रसाईँले गरेको लगानीको संरक्षण राज्यले गर्न पर्छ कि पर्दैन भन्ने कुरामा विर्मश र वहस गर्न सकिने बताउँदै उनले राजनीतिक आवरणमा बैंकको ऋण तिर्न नपर्ने र राजसंस्था अन्तिम विकल्प भन्नु गलत भएको उनले बताईन्

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  तेस्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव: खुल्ला महिला भलिवल प्रतियोगिताको फाईनलमा पुन ट्रेनिंग सेन्टर र कुश्मा,पर्बत भिड्ने

  गोबिन्द,पर्बत । ४२ औँ राष्ट्रिय मगर दिवसको अवसर पारेर पुन युवा क्लव पर्वतले  “कला संस्कृतिको...

  जलेश्वरमा शिवरात्रीका लागि उपसमिति गठन

   दिपसागर पौडेल,पर्वत ।  यहि २५ गते जलेश्वर शिव मन्दिरमा शिव रात्रिको दिन बिधीवत रूपमा पुजा...

  नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारीले फ्रेन्च महिला लिगमा गरिन डेब्यु गोल

  पर्वत। नेपाली राष्ट्रि फुटबल टिमकी फरवार्ड सावित्रा भण्डारी साम्बाले फ्रेन्च महिला लिगमा डेब्यु गोल गरेकी...

  आन्तरिक र बाह्य शक्ति आफूलाई पदबाट हटाउन लागिपरेको गृहमन्त्री श्रेष्ठको स्पष्टोक्ति

  काठमाडौं । उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले आफूलाई पदबाट हटाउन आन्तरिक तथा बाह्य शक्ति लागिपरेको...

  पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला प्रदर्शनी सुरु

  राजाराम पौडेल, पोखरा । पोखराको महेन्द्रपुलबाट नयाँबजार पोखरामा स्थान्तरण गरिएको पोखरा आर्ट ग्यालरीमा प्रादेशिक ललितकला...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं