SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/२/१९ गते
  १२३५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा संवाददाता ।  देशैभरी औंशधी लगाएत अति आवश्यक सामाग्री ढुवानी गर्नुपरेमा दर्शन मोनिका ट्रान्सपोर्टले आवश्यकता हेरेर ढुवानी गरेरहेको प्रबन्धक हरि श्रेष्ठले बताउनु भएको छ देश बिषम परिस्थितिमा छ कोरोनाको कारण मर्नेहरूको संख्या तिव्र गतिमा बढीरहेको छ । अस्पतालमा बेड छैन अक्सिजन छैन भेन्टिलेटर छैन,दलहरू सत्ताको सिनो लुट्न लुछाचुडी गर्देछन।

  खोपमा कमिशन, औषधिमा लुट, यस्तो अवस्थामा हामी पनि आफ्नो ब्यापारलाई मात्रै हेरेर ज्यानको माया गरेर बस्ने हो भने देशमा आम सर्वसाधारण जनताले कसरी बाच्ने त्यसैले पनि आफ्नो ज्यान जोखिममै राखेर भएपनी हामी आफुले सक्ने जति सेवा दिईरहेका छौ देशैभरी अति आवश्यक पर्ने औंशधीजन्य सामग्री खाद्यान्न आवश्यकता हेरेर निशुल्क समेत ढुवानी गरिरहेका छौ दर्शन मोनिका ट्रान्सपोर्टका प्रबन्ध हरि श्रेष्ठ अगाडि भन्नुहुन्छ।

  हामीले यो बिषम परिरिस्थीतीमा हाम्रा कार्यक्षेत्र रहेको जिल्लाहरुमा एक दिन मात्रै बन्द गरेउ भने पनि त्यसको प्रत्यक्षमार आम जनतामा कति पर्छ भन्ने कुराको हेक्का सरकारलाई नभएपनी हामीले महशुस गर्नसक्छौ त्यसैले पनि यो बिषम परिस्थीतीमा हामीले हाम्रो ज्यानको प्रबाह नगरि राज्यले गर्नुपर्ने काम आफ्नो तर्फबाट गरिरहेका छौ यो कुरालाई सरकारले नबुझीदिएपनी आम नेपाली जनताले अवश्यनै बुझ्नुभएको छ त्यसैले पनि हामी सन्तुष्ट छौ प्रबन्ध श्रेष्ठ ले भन्नुभयो औषधी मात्र दिनमा १५०० देखि २००० कार्टुन आउँछ हामीले एक दिन बन्द गर्दा त्यसको असर शहर देखि गाउँसम्म पर्छ त्यसैले पनि सरकारको सहयोग बिना हाम्रो तर्फबाट आफुले सक्ने जति गरेका छौ ।

  यो परिस्थितिमा बिहान बेलुका काम गरेर खाने मजदुर दाजुभाईहरुलाई असर नपरोस भनेर प्रत्येक दिन खानाको ब्यवस्था सहित काम मा लगाईरहेका छौ साथै उनिहरुको परिवारलाई समस्या नहोस भनेर चुलो बल्नका लागि आवश्यक खाद्यान्न समेत सहयोग गरिरहेका छौ । नागरिकको पनि जिम्मेवारी हो हामिले नगरे कसले गर्ने भन्ने सोचेर नै हामिले काम गरिरहेका छौ हामी सरकारबाट यति चाहन्छौकि कुनै पनि किसिमको अवोरोध नहोस सहजताका साथ काम गर्ने वातावरण मिलोस ।

  श्रेष्ठ भन्नुहुन्छ यो विषम परिस्थितिमा यदि अति आवश्यक सामान ढुवानी नभएर समस्यामा हुनुहुन्छ भने जो कोहिले पनि हामिलाई सम्झन सक्नुहुन्छ हामिले उहाँहरुलाई सहयोग गर्न तयार छौ । गन्डकी प्रदेशमा त हामी निरन्तर सेवामा नै छौ आफुले पहुँचले भ्याउने जिल्लामा पनि यो सेवा दिनेछौ बिरगज, बुटवल, नारायघाट, बिराटनगर काठमाडौ बाट गन्डकी प्रदेशको राजधानी पोखरालाई यो परिस्थितिमा यात्रामा पनि असजता भएको हुनाले जो कसैलाई पनि केहि समस्या भए हामी लाई सम्झनु होला फोन नम्बर यहाॅहरुको लागी २४ घन्टा खुल्ला रहनेछ हरि श्रेष्ठ 9856024110-9801914229 – साजन गुरुड 9801914226 पोखराको लागी काठमाडौ 9801914203 राम चन्द 901914222 अरुण बुटवल 9801914212-नारायघाट 9801914218-सुदिप बिरगज राजेश 9801914221

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  दुई हजार श्रमिक इजरायलमा केयर गिभरमा पठाइने

  काठमाडौं । द्वन्द्वग्रस्त मुलुक इजरायलमा २ हजार संख्यामा केयर गिभर श्रमिक पठाइने भएको छ ।...

  ह्याण्डबल संघको मोदी गाउँपालिका समिति गठन

  पर्बत,तिलाहार । जिल्ला ह्याण्डबल संघ पर्वतको अग्रसरतामा ह्याण्डबल संघ मोदी गाउँपालिका समिति गठन भएको छ...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं