SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/१०/२५ गते
  ३२२ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत । पर्वत मदिरा ब्यवसायी संघको प्रथम अधिबेशन तथा साधारण सभा अध्यक्ष प्रकाश कर्माचार्य ज्युको अध्यक्षतामा हिजो शनिबार कुश्मा स्थित माझमेलामा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा मदिरा ब्यवसायी महासंघ केन्द्रिय महासचिव श्री तारानाथ ढुंगानाको प्रमुख आतिथ्यतामा र मदिरा ब्यवसायी गण्डकी प्रदेश अध्यक्ष श्री डासिराम सापकोटाको बिशिस्ट आतिथ्यता रहेको थियो ।

  कार्यक्रममा स्वागत उपाध्यक्ष रामु शर्मा, शुभकामना मन्तव्य क्रमशः सल्लाहकार लेखनाथ शर्मा, केन्द्रिय सदस्य श्री अर्जुन सिग्देल,स्याङ्जा मदिरा ब्यबसायी संघ अध्यक्ष श्री खिमानन्द पराजुलीले राख्नु भयको थियो।कार्यक्रममा बाग्लुङ मदिरा ब्यबसायी संघका सचीव श्री सोम पाठक सहित पर्वत मदिरा ब्यबसायी संघ मा आबद्ध सदस्य सहित कम्पनी प्रतिनिधिहरु सहित ४५ जनाको उपस्थिती रहेको थियो।

  साथै आगामी ३ वर्षको नया कार्यकालका लागि अध्यक्ष प्रकाश कर्माचार्य,उपाध्यक्ष रामु शर्मा,कोषाध्यक्ष शम्भु जोशी, सचीव प्रल्हाद गिरि,सह-सचीव राजेन्द्र कर्माचार्य, सह-कोषध्यक्ष रमेश श्रेष्ठ सदस्यमा क्रमशः बिश्वराज श्रेष्ठ,राजु शर्मा,जनकराज रेग्मी,दिपेन्द्र पराजुली,गोपाल क्षेत्री,दिपक पौडेल,रोशन आचार्य सर्वसम्मत निर्वाचित हुनु भएको छ । कार्यक्रममा मदिरा ब्यवसायी महासंघ केन्द्रिय महासचिव तारानाथ ढुंगानाले व्यावसायिक हक हितका लागि संघ आवश्यक रहने कुरामा जोड दिनु भएको थियो भने कार्यक्रमको संचालन सचीव प्रह्लाद गिरिले गर्नु भयको थियो।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं