SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/५/१२ गते
  ५८५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  स्याङ्जा। भिरकोट नगरपालिका- ७ निवासी पुर्व माननीय एवम् नेपाली काँग्रेस का नेता खगेन्द्र राज रेग्मी को घरमा काम गर्ने कामदार ले अाफुले उपाचार खर्च समेत नपाएको गुनासो गरेकिछिन।भिरकोट नगरपालिका ७ कि बासिन्दा भगवती माझीले २०७२ सालमा पुर्व माननिय खगेन्द्र रेग्मीकै रुखको घाँस काट्दै गर्दा रुखबाट खसेर गम्भीर घाईते भएकि हुन। लामो समय पोखरा स्थित मेट्रोसिटि हष्पिटलमा उपाचार गरेपछि केही सुधार त भयो तर हिडडुल गर्न भने सकिनन।

  उपाचारको क्रममा नेता खगेन्द्र रेग्मिले एक सुका समेत सहयोग नगरेको उनले अाखा भरि अासुलिदै हामिलाई बताइन।लामो समय माननिय खगेन्द्र रेग्मीको घरमा घाँस दाउरा ढिकी जातोको काम गर्दै अाईरहेकि उनि घाँस झार्दै गर्दा अचानक रुख बाट खस्नगै ढाड को हड्डी भाचियर अपांग बन्दा समेत नेता खगेन्द्र रेग्मी को मन ढुङ्गा जस्तै कठोर बनेको देख्दा माझी/खवास/ब्राह्मण र क्षेत्री थापा समुदाय दङ्गदास परेका छन।

  लामो समय दहथुम उच्च माविमा अध्यापन साथसाथै नेपाली काँग्रेस को सक्रिय राजनिति गर्दै माननिय समेत बनेका रेग्मिले अाफ्नै घरमा काम गर्ने मजदुर रुखबाट खसेर अपाङ्ग हुदा समेत वास्ता नगर्दा वहाँ बाट हामी जस्ता गरिव र समाजले के उपेक्षा राख्ने उनका श्रीमान कृष्ण बहादुर माझीले गुनासो गरे।समाज र राष्ट्र लाई उल्लेखनिय योगदान दिनुपर्ने पुर्व ससंदकै कारण गेझाबास सिमलचौर सिंचाइ को नहरको बजेट बर्षौ देखि फ्रीज हुनेगरेको र भीरकोट ६ को ठूलो फाट सिंचाइ बिहिन भयको सिमलचौरका जनताहरु बताउदछन।

  खगेन्द्र रेग्मीजस्ता सामान्ती तथा नोकरशाही प्रवृत्तिका नेताहरुका कारण नेतृत्वप्रति जनताको बिस्वास घढ्दै गईरहेको छ। आजसम्म पनि आफ्नो वरिपरि रहेका माझी/खवास समुदायका बासिन्दा लाई बिना पारिश्रमिक सानाठूला काम गराउदै आएको स्थानिय बताउँछन। कोहि कसैले आनाकानी गरे विभिन्न डरत्रास समेत खाउने गरेको स्थानिय को गुनासो छ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं