SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/२९ गते
  ३५३५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । अहिले सर्वाधिक चर्चामा रहेको पूर्वसचिव अर्जुन कार्कीकी श्रीमती मुना कार्कीको ह’त्या प्र’करण नयाँ मोडमा पुग्ने देखिएको छ । अहिले बाहिर आएको जानकारी अनुसार कामदारले ज’बरज’स्ती क’र’णीको प्रयास गरेको आशंका गरिएको छ । उनकै घरमा कामदार रहेका विजय चौधरीले ज्या’न लि’नु अघि कार्कीमाथि ज’बर्ज’स्ती क’र’णीको प्रयास गरेको प्रारम्भिक अनुमान प्रहरीको रहेको छ ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  मुनाले त्यसको प्र’ति’कार गर्दा उनको ज्या’न लि’इएको प्रहरीले आशंका रहेको छ । चौधरीको जी’वनत्या’गपछि भेटिएको पा’इन्टमा वी’र्य भेटिएको प्रहरीले दावा गरेको छ । यद्यपि, प्रहरीले ला”शलाई पो’ष्टमा’र्टमका लागि अस्पताल लगिसकेकाले चिकित्सकको रिपोर्टले नै सबै कुरा बाहिर ल्याउने जानकारी दिइएको छ । सोमबार बिहान भएको उक्त घटनामा उनकै घरमा कामदार रहेका विजय चौधरीको संलग्नता रहेको प्रहरीको दाबी छ । घरमा रहेको सीसीटीभीको भिडियो फुटेज अध्ययन गर्दा चौधरीले नै कार्कीमाथि ह’म’ला गरेको खु’लासा भइसकेको छ ।

  सोमबार बिहान ११ बजे घटना भएको हुँदा धेरैलाई जानकारी हुन सकेन । सबैको काममा जाने समय भएको हुँदा घटनाबारे धेरै जानकार भएनन् । सोमबार घटना भएको समयमा अजुर्न कार्की मन्दिर गएको बताइएको छ । दुई छोरीहरु नेपालमा छैनन्, र छोरालाई लिएर चालक विद्यालय गएका थिए । यो समयमा घरमा चौधरी र मुना कार्की मात्रै थिए । उनीहरुबीच के भयो ? कसरी भयो ? भन्ने कुरा प्रहरीको लागि अनुसन्धानको विषय बनेको छ ।

  छिमेकी रहेकी नेकपा सांसद कोमल ओलीले घटना दुःखद भएको भन्दै मान्छे आफ्नै घर भित्र पनि अ’सुर’क्षित हुनु सबैका लागि चुनौती भएको बताउनु भएको छ । लामो समय निजामती सेवामा काम गरेका कार्कीको जन्मस्थान जिरी दोलखा हो । उनी लामो समय देखि पाटनमा बस्दै आइरहेका थिए । केही वि’वादा’स्पद घटनाहरुमा कार्कीको नाम जोडिएर आएको छ । जनबोलीबाट लिइएको ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  अस्ट्रेलियाबाट ब्रेन ट्युमर पिडित पत्रकारलाई विशेष अर्थिक सहयोग

  रौतहट जिल्लाको परोहा नगरपालिका – ८ नरकटीया निवासी सब. इन्सपेक्टर राम सुन्दर आर्य का छोरा...

  राष्टघातबिरुद्ध पर्वतका ३ राजनैतिक पार्टीहरुको बिज्ञप्ती, दलाल नेताहरुको कारण देश समस्यामा

  पर्वत । पछिल्लो समय अमेरीकी सहयोग परियोजना मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन (MCC) जस्तो राष्टघाती परियोजनाको बिरुद्ध...

  मलाई सिध्याउन लागेपछि पोखरेलविरुद्ध उजुरी दिएँ : विमला वली

  बुटवल । लुम्बिनी प्रदेश सांसद विमला खत्री वलीले निवर्तमान मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल र नेकपा एमालेले...

  राष्ट्रिय सभाको बैठक एमालेको अवरोधले मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै नगरी स्थगित

  काठमाडौं । प्रमुख प्रतिपक्षी नेकपा एमालेको अवरोधका कारण राष्ट्रिय सभाको बैठक मुख्य कार्यसूचीमा प्रवेश नै...

  वीरगञ्ज आइपुग्यो भारतबाट पहिलो निजी कार्गो रेल

  काठमाडौं । नेपाल–भारत रेल सेवा सुरुआतको १७ वर्षपछि पहिलोपटक भारतबाट निजी क्षेत्रको कार्गो रेल बुधबार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं