SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/२० गते
  २५१० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं । अन्य देशमा शान्ती स्थापना गर्न भन्दै शान्ती सेनामा गएका एक नेपाली सेनाको घर परिवारमा भने अ’शा’न्ती भएको छ । विदेशमा शान्ती सेनामा काम गर्ने रब्बा तामागं नाम गरेका एक नेपाली घर फर्कदा उनको घर रित्तो थियो । परिवार र छोराछोरीको भविष्यका लागि भन्दै कञ्चनपुरको रामवास भन्ने स्थानवाट शान्ती सेनामा जागिर खान देश वाहिर गएका यि युवाको परिवार अहिले खलबल भएको छ । उनको मनमा अशान्ती छ त्यसैले आफ्नो पीडा भुल्न नसकेपछि उनी धरधरी रोएका छन् ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।
  घर उजाडीएपछि अहिले आफ्ना छोराछोरी कहाँ राख्ने भन्दै उनी अन्यौलमा छन् । आफु विदेशमा भएको बेलामा आफ्नो घरमै आएर श्रीमतीसंग अर्का पुरुषले गरेको हर्क’त अहिले उनका छोराछोरीले सुनाउँछन् । घरमै ल्याएर अर्का पु’रुषसंग संगै सु’त्ने गरेको कुरा छोराले सुनाउँदा उनलाई विश्वास नै लाग्दैन । जसको लागि भनेर उनले देश छोडेर परदेश गए उसैले यि पुरुषलाई छोडिदिइन् ।

  जव उनी विदेशवाट नेपाल आए श्रीमती विमानस्थलमा लिन आइन् । श्रीमतीसंगै उनको प्रेमी पनि विमानस्थलमै आए । जव एउटा महिलाको प्रेमी र श्रीमान दुवैजना भेटभए विमानस्थलमै दुई जनाको वि’वा’द पर्यो । आफ्नै श्रीमतीलाई अर्को पुरुषले मेरो श्रीमती हो भनेर दावी गरेपछि आफुलाई सहिनसक्नु भएको उनले बताए । विमानस्थलमै श्रीमती ता’नाता’न भयो, उनले भने उसले मेरो श्रीमती हो तँ संग के प्रमाण छ भनेर उल्टै मलाई सोध्यो ।

  आफुले विवाह गरेर छोराछोरी समेत जन्माइसकेको श्रीमतीलाई अर्का पुरुषले श्रीमती दावी गरेपछि उनी समस्यामा परेका छन् । अहिले घरमा उनी परिवारसंग एक्लै छन् । विमानस्थलको गेटमै राजेन्द्र राईले आफ्नो श्रीमती भनेर दावी गरेपछि वि’वा’द भएको बताए । आफ्नो श्रीमतीलाई राजेन्द्र राईले आफ्नो भनेपछि भएको बताए ।इताजाखबरबाट

  वि’वा’द हुँदा प्रहरीले दुवै जनालाई प्रहरी कार्यालयमा लग्यो । प्रहरीले को संग बस्छौ भनेर सोध्दा प्रहरीको अगाडी राजेन्द्र राईसंग बस्छु भनेको उनले बताए । तर पनि सम्झाई बुझाई गरेर श्रीमतीलाई होटलमा लिएर गए । तर श्रीमतीले होटलको कोठामा उनलाई थु’नेर भागिन् । श्रीमतीले विभिन्न सहकारी र बैंकवाट ऋण लिएर २० लाख रुपैया लिएर गएको उनले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं