SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ आश्विन १० गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/१०/१७ गते
  ३८५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पोखरा कास्की । कास्कीको रेडियो लेखनाथ आजदेखि ९ वर्ष पूरा गरी १० औ वर्षमा प्रवेश गरेको छ । शहिद दिवसको अवसर पारेर प्रसारण प्रारम्भ गरेको रेडियो १० वर्षमा प्रवेश गरेको हो । २०६७ साल माघ १६ गते कास्की जिल्ला साविकको लेखनाथ नगरपालिका स्थापित पहिलो सामुदायिक रेडियोले विहीबार १० औ वर्षमा प्रवेश गरेको हो ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  गण्डकी प्रदेशका विभिन्न जिल्लाहरुमा र अनलाईनको माध्यम बाट देश तथा बिदेशमा समेत एकै साथ सुन्न सकिने छ । अपरिहार्य समयको माग भन्ने मूल नारा बोकी स्थापना भएको रेडियोले आम नागरिकको सूचनाको अधिकारलाई प्रत्याभूति गराउदै सूचना, शिक्षा, संञ्चार र मनोरञ्जन प्रदान गर्ने नेपाली कला साहित्य सिर्जना र संस्कृतिको संरक्षण गर्ने, शान्ति र सम्मुनत समाज निर्माणमा सहयोग जुटाउने, सामाजिक विकृति र विसंगति विरुद्ध चेतना जगाउने उदेश्य राखि स्थापना भएको रेडियोले लाखौ श्रोताको मन जित्न सफल भएको छ ।

  साविकको लेखनाथ नगरपालिका वडा नं. ३ हाल पोखरा २६ सुन्दरीबजारमा स्टुडियो रहेको रेडियोले प्रसारण गरीरहेको छ । सात तालको बाटिका शहर तथा कविशिरोमणी लेखनाथ पौडयालको जन्मथलोबाट प्रसारीत रेडियोले मुख्यतः आफ्नो गाउ ठाउँ र समाजमा रहेका समुदायको आवश्यकतालाई मध्यनजरमा राख्दै आफ्ना कार्यक्रमहरु र व्यवस्थापनलाई सञ्चालन गर्दै आइरहेको छ । रेडियो लेखनाथले प्रसारण गर्ने हरेक कार्यक्रमहरु सबै क्षेत्र र समुदायलाई लक्षित गरी तयार गर्ने गरेको छ । रेडियो लेखनाथले प्रसारण गरेको विभिन्न कार्यक्रमहरु समुदायको अभिन्न अंग बन्न सफल भएको रेडियोका अध्यक्ष रामकृष्ण जिसीले बताउनु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  कृष्णनगरका दिनेश चन्द गुप्ता सम्मानित

  रविप्रकाश कसौधन, कृष्णनगर, | कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर नगरपालिका वडा नं २ बस्ने कर्मठ, जुझारू, देश...

  टेलिभिजन पत्रकारिता इतिहासकै सर्वोच्च पुरस्कार कपिलवस्तुका बर्मालाइ प्रदान

  काठमाडौं ! यस वर्षको ‘हेम–सुनिल जोखिमपूर्ण टेलिभिजन पत्रकारिता पुरस्कार’ पत्रकार बासुदेब बर्मालाइ प्रदान गरिएको छ...

  लायन्स क्लब आफ कृष्णनगरद्वारा मास्क वितरण

  रविप्रकाश कसौधन, कपिलबस्तु । कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगरमा कार्यरत सुरक्षाकर्मी हरूलाई लायन्स कल्ब आफ कृष्णनगर डि....

  पेट्रोल छर्केर सुर्खेत वडा कार्यालयमा आगजनी

  सुर्खेत । सुर्खेतमा पेट्रोल छर्केर वडा कार्यालयमा आगजनी गरिएको छ । कार्यालयमा वडाध्यक्ष नभेटेको झोकमा...

  ललिता निवास जग्गा प्रकरणमा गच्छदारको स्पष्टीकरण : प्रतिशोध राखेर झुटा मुद्दा लगाइयो

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति विजयकुमार गच्छदारले ललिता निवासको सरकारी जग्गा व्यक्तिको नाममा सारेको घटनामा...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं