SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८१/२/२० गते
  १६० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  अजय मिश्र,कृष्णनगर । उद्योग वाणिज्य संघ कृष्णनगरले आज राखेकाे अनाैपचरिक भेलामा आउंदाे एघारौं अधिवेसन सर्वसम्मत मै गर्ने वक्ताहरुले जाेड दिएका छन ।

  कृष्णनगर क्षेत्रका स्थानीय व्यापारी, जनप्रतिनिधि , समाजसेवीकाे अनौपचारिक भेलाले उद्योग वाणिज्य संघ कृष्णनगरकाे अधिवेसन सहमतिमा गर्ने जाेड दिएका हुन ।छलफलका क्रममा अधिकांश वक्ताले नया कार्यसमिति चयन सहमति मै गर्न सुझाव दिएका थिए ।

  देशको आर्थिक अवस्था स्थिर नरहेकाेले सटरभाडा समेत तिर्न नसकेकाे अवस्था देशै भरि रहेकाेले अनावश्यक खर्चबाट बच्न संघकाे कार्यसमिति चयन निर्वाचनमा जानुभन्दा भन्दा सहमति मै जांदा बेस हुने नेपाली कांग्रेसका नेता एवं पुर्व सांसद अभिषेक प्रताप शाहकाे भनाई थियाे । कार्यक्रममा बाेल्दै पुर्व सांसद शाहले व्यापारी वर्ग संघलाई राजनीतिकरण गर्नुभन्दा कृष्णनगर बजारलाई सजिव बनाउनेतिर लाग्नुपर्ने सुझाव दिएका थिए ।

  दुई बर्ष काेराेना लकडाउनका कारण पांच बर्षसम्म लम्बिएकाे वर्तमान कार्यसमितिले व्यापारीका हकहितमा वकालत गर्ने तथा बजार संरक्षणमा महत्त्वपूर्ण भुमिका खेलेकाे अध्यक्ष राम कुमार गुप्ताले बताउनुभयाे । उनले २०७६ काे अधिवेशनमा निर्वाचित भएपछि अहिलेसम्म भवन मर्मत , गल्ला व्यापारीकाे समस्या लगायत संघकाे निल खाता रहेकाेमा अहिले ५० लाखभन्दा माथि रकम जमा गरिएकाे छ। साे रकमलाई टेण्डरका माध्यमले भवनकाे विस्तृतिकरण गरिने अध्यक्ष गुप्ताले बताउनुभयाे । साथै उनले साधारणसभापछि नया कार्यसमिति चयन गर्न सर्वसहमति मै जान जाेड दिएका थिए ।

  केन्द्रीय सदस्य जमशेर अलि मियाँले संघकाे समिति चयन लाेकतान्त्रिक पद्धति अनुसार सहमति नहुनसके निर्वाचनमा जान सकिने बताउनुभयाे । उनले व्यापारीहरु बीच आपसी द्वन्द निम्ताउनुभन्दा सहमति मै कार्यसमिति चयन गरि कृष्णनगर बजारलाई उकास्न लाग्नु पर्ने आग्रह गरेका हुन ।

  कार्यक्रममा पुर्व अध्यक्ष गुरुशरण सिंह, विजय कनाेडिया , उद्योगी राजेन्द्र केडिया , शिवप्रसाद जयसवाल,पवन अग्रवाल, आशु कन्छल, अजित सिंह , अशिष अग्रवाल, असलम खान, तुफैल खां , रामसेवक यादव, सुशील श्रीवास्तव, दिनेशचन्द्र गुप्ता लगायतका व्यापारी भद्रभला बुद्धिजीवीकाे उपस्थित थियाे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  ओली सरकारमा २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन गरेका छन् । नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई...

  पोखरा १६ को गर्लाङ होमस्टे प्रवद्र्धनमा हाइकर्स क्लब

  पोखरा । पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १६ मा रहेको गर्लाङ सामुदायिक होमस्टेको हाइकिङका माध्यमबाट प्रचारप्रसार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं