SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/१०/१६ गते
  ५१४ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत । सहिद दिवसको अवसर पारेर नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिले संचालन गरेको ‘समुदायमा काँग्रेस’ अभियानलाई पर्वतमा पनि आजबाट औपचारिक रुपमा शुभारम्भ गरिएको छ ।

  नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य तथा अभियानका लागि पर्वत प्रतिनिधि चम्पादेवी खड्काको प्रमुख आतिथ्यतामा वीपी स्मृति भवनमा भएको बैठकले अभियानलाई जिल्लाका ६१ वटै वडामा एकैसाथ संचालन गर्नेगरि प्रतिनिधि खटाउने निर्णय गरेको पार्टी सचिव गुप्तनिधि शर्माले जानकारी दिए ।

  कार्यक्रममा केन्द्रीय प्रतिनिधि खड्काले अभियानको कार्य संचालन निर्देशिका पढेर सुनाउनु भएको सचिव शर्माले बताए । उनले पार्टीले आफ्नो आन्तरिक अभियानलाई यसअघिनै सम्पन्न गरिसकेको वताउँदै अब संचालक हुने समुदायमा काँग्रेस अभियानबाट आम जनताको समस्या र गुनासोलाई समेत बुझ्ने र समाधानका लागि अगुवाइ गर्ने अवसर प्राप्त हुने दावी गरेको बैठकमा सहभागी एक नेताले वताए ।

  बैठकमा पाटिका गण्डकी प्रदेश सदस्य तथा कांग्रेसका युवा नेता यामबहादुर मल्लले समुदायमा कांग्रेस कार्यक्रमले कांग्रेसको आन्तरिक एकतालाई मजबुत बताएको एक नेताले वताए । नेता मल्लले अभियानमा सहभागी हुन सबै कार्यकर्ताहरुलाई आब्हान गरेको छन् ‌।

  कार्यक्रममा प्रदेश सभा (ख)का प्रतिनिधि एवं गण्डकी प्रदेश सदस्य सीता काफ्ले लामिछानेले अभियानले जनता र पार्टी बीचको सम्बन्धलाई नजिक हुन सहयोग पुग्ने गरेको धारणा बैठकमा राखेको कांग्रेस स्रोतले जानकारी दिएको छ ।

  पार्टीका कार्यबाहक सभापति डा. चूडामणि शर्माले अध्यक्षता गरेको बैठकले समुदायको कांग्रेस कार्यक्रलाई प्रभावकारी बनाउने निर्णय गरेको छ ।सुशील कोइरालाको स्मृतिको दिन माघ २६ गते समुदायमा कांग्रेस कार्यक्रमको समापन हुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणमा सबैको ध्यान केन्द्रित गरौँ : मुख्यमन्त्री पाण्डे

  पोखरा । गण्डकी प्रदेशका मुख्यमन्त्री सुरेन्द्रराज पाण्डेले विपद् ब्यवस्थापन र न्यूनीकरणका सवालमा सबैको ध्यान केन्द्रित...

  सामाजिक कथामा आधारित सिनेमा ईश्वर, हलमा दर्शक आउने आशावादी

  पोखरा । साउन ११ गतेबाट रिलिज हुन लागेको सिनेमा ईश्वर सामाजिक कथामा आधारित रहेको निर्माण...

  ओली सरकारमा समावेशी भन्ने कुरा नारामा सिमित ,दलितविहीन मन्त्रिपरिषद्, २ जना मात्रै महिला

  काठमाडौं । नवनियुक्त प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूसँगै २१ मन्त्रीहरूको पनि शपथ गराएका छन् ।...

  ओली सरकारमा २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले २२ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद गठन गरेका छन् । नवनियुक्त मन्त्रीहरुलाई...

  पोखरा १६ को गर्लाङ होमस्टे प्रवद्र्धनमा हाइकर्स क्लब

  पोखरा । पोखरा महानगरपालिका वडा नं. १६ मा रहेको गर्लाङ सामुदायिक होमस्टेको हाइकिङका माध्यमबाट प्रचारप्रसार...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं