SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/९/१० गते
  ७७० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  बैकुण्ठ गिरी, सानफ्रान्नसिस्को ।

  बिगत बर्षहरुमा जस्तै यसबर्ष पनि अमेरिकाको पश्चिम क्षेत्र क्यालिफोर्निया सानफ्रानसिस्कोमा नेपाल परेड तथा बृहत बनभोज कार्यक्रम तय भए सँग संस्था सग जोडिएका नेतृत्वहरु आफ्नो तयारीमा लाग्न शुरु गर्नु भएको छ ।

  यस्तैमा गैर आवासीय नेपाली संघ एनआएनए अमेरिका पश्चिम क्षेत्रीय अध्यक्ष बिष्णु के.सि.(खत्री)को पहलमा कार्यक्रमलाई सफल बनाउने बिषयमा बृहत छलफल भएको छ ।

  छलफल कार्यक्रममा क्यालिफोर्निया NRNA च्यापटर अध्यक्ष हरि प्रसाद ओझा र आदिबासी जनजाति महासंघ  क्यालिफोर्निया अध्यक्ष प्रकाश लामा, जन जातिका संगठनका सल्लाकार डेबेन्द्र  श्रेष्ठ, तामाङ सोसाईटीका क्यालिफोर्नियाका अध्यक्ष सुरज पाखरिन    शेर लामा  लगायत बिभिन्न सघ सस्थाका प्रमुखहरुको सहभागीता भएको अध्यक्ष केसीले सुचना केन्द्र डटकमलाई बताउनु भएको छ ।

  उक्त छलफलमा  १४ अप्रिल २०२४ मा  नेपाल परेडलाई सन फ्रन्सिस्को शहर क्यालिफोर्नियामा गर्ने  निर्णय  सगै सिटीबाट नेपाल परेडको लागि प्रमिटको  ब्याबस्था गर्न क्यालिफोर्निया NRNA  च्यापटरले  अफिसियल काम  अगाडि  वढाई  सकेको छ बताईएको थियो ।

  नेपाल  परेड  डे  १४ अप्रिल  २०२४ गर्ने कुरामा प्रमुख  West coast regional committee chiar NRNA     क्यालिफोर्निया NRNA टिम र क्यालिफोर्निया  जनजाती महासघ टिम मिली  काम गर्ने साथै क्यालिफोर्निया रहेका  धेरै भन्दा धेरै सघ  सस्थालाई समेटेर अब  केही  दिनमा संयुत्त रुपमा कार्य बिभाजन गर्ने निर्णय भएको छ ।

  प्रमुख आयोजक  NRNA तर्फ बाट बिष्णु के० सी० ले गर्ने साथै जन जाति  महासघबाट तर्फबाट प्रकाश लामाले गर्ने गरी नेपाल परेड डेको बारेमा  छलफल गरी सवैजनाले आ-आफ्नो क्षेत्रबाट सहयोग गर्ने  गरी जिम्मेबार बिभागमा रही काम गर्ने गरी सहमती समेत गरिएको छ ।

  अमेरिकामा अबस्थित रहेका तथा देश परदेशमा रहेका सम्पुर्ण मिडिया कर्मी साथीहरु तथा संघ-संस्थाहरु लगाएत मान्यजन ज्युहरुलाई सहयोग तथा उपस्थित भई दिनु भई कार्यक्रम सफल वनाई दिनुहुन गैर आवासीय नेपाली संघ एनआएनए अमेरिका पश्चिम क्षेत्रीय अध्यक्ष बिष्णु के.सि.(खत्री) तथा क्यालिफोर्निया NRNA च्यापटर अध्यक्ष हरि प्रसाद ओझाले सयक्त रुपमा आग्रह समेत गर्नु भएको छ 

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं