SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०८०/८/२८ गते
  १०३७ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  बैकुण्ठ गिरी, क्यालिफोनिया । बिगत बर्षहरुमा जस्तै यसबर्ष पनि  बिशेष गरी अमेरिकामा बसोबास गर्ने नेपालीहरुको भावनासँग जोडिएको कार्यक्रम नेपालीहरुको बनभोज तथा नेपाल परेड डे यसबर्ष पनि गर्न लागेको गैर आवासीय नेपाली संघ एनआएनए अमेरिका पश्चिम क्षेत्रीय अध्यक्ष बिष्णु के.सि.(खत्री) ले जानकारी दिनु भएको छ ।

  अध्यक्ष केसीले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत एक सन्देश लेख्दै यस्तो जानकारी गराउनु भएको हो । उहाले सामाजिक सञ्जालमा यस्तो सन्देश लेख्नु भएको छ । बिशेष गरी अमेरिका स्थित बसोबास गर्ने सम्पूर्ण नेपालीहरुलाई जानकारी गराउन चाहन्छु । अमेरिकाको अति सुन्दर शहर क्यालिफोर्नियाको सन फ्रान्सिस्कोमा २०२४ को अप्रिल  १३ मा West coast regional  committee ले Berkeley Marina मा बनभोज कार्यक्रम  र San Francisco city स्थित १४ अप्रिलमा नेपाल Day परेड भएकाले एनआरएनए  West coast regional committee chair र NRNA क्यालिफोर्निया च्याप्टर तथा सम्पूर्ण पश्चिमक्षेत्रका संघ-संस्था मिलेर नेपाल डे परेड आयोजना गर्नलागेको  जानकारी गराउन चाहन्छु ।

  अध्यक्ष केसीले अगाडी लेख्नु हुन्छ यही डिसेम्बर २४ का दिन मुक्तिनाथ धाममा पूर्ण संघ-संस्थाका प्रतिनिधिहरुलाई परेड डे कसरी सफल पार्ने भन्ने विषयमा छलफल गर्नाका लागी बैठक आयोजना हुदैछ, सम्पूर्णमा पत्राचार गर्नेछौ ।साथै अप्रिल १३ मा ( RCC)West coast regional committee chair को आयोजानामा वनभोज कार्यक्रमको आयोजना हुन लागेको सुचना गराउन चाहन्छु। भन्नु भएको छ ।

  साथै अध्यक्ष केसीले यो कार्यक्रम अमेरिका भरी कै भएकोले १३ अप्रिलका दिन र अप्रिल १४ डे परेडका दिन कुनै पनि कार्यक्रम नराखी दिनहुन अनुरोध समेत गर्नु भएको छ । पिकनिक तथा डे परडको दिन सास्कृतिक कार्यक्रम समेत हुनेछ ।

  उहाले सामाजिक सञ्जाल मार्फत सबै नेपालीहरुलाई एक भएर कार्यक्रमलाई भब्य रुपममा सफल पार्न पनि आग्रह गर्नु भएको छ ।

  त्यस्तै एनआरएनए क्यालिफोनिया च्याप्टरको टिमले पनि कार्यक्रमलाई सफल पार्न आग्रह गरेको छ । च्याप्टर अध्यक्ष हरि अोझाले सबैलाई सहयोग गर्न अपिल गर्नु भएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  भोलि बेलुकासम्म पहिचान भएका शव आफन्तलाई दिन सकिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री पौडेल

  काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्यामन्त्री प्रदीप पौडेलले सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु भएकाहरूको शव पहिचान...

  अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण

  पोखरा। अपाङ्गमैत्री कानून निर्माणको मस्यौदा गण्डकी प्रदेश सरकारलाई हस्तान्तरण गरिएको छ । राष्ट्रिय अपाङ्गता महासंघ...

  फेरियो शाखा अधिकृत, नासु र खरिदारको पाठ्यक्रम, प्रथमपत्रको अंक नजोडिने

  काठमाडौं । लोकसेवा आयोगले लिने लिखित परीक्षाको प्रारम्भिक चरणको प्रथम पत्र र पाठ्य योजनासम्बन्धी व्यवस्थामा...

  श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा कलशयात्रा

  पोखरा । एक महिने श्रीमदवीतक चर्चा एवं श्रीकृष्ण कथा प्रवचनको पूर्व सन्ध्यामा पोखरामा कलश यात्रा...

  पत्थरी, टयुमरदेखि क्यान्सरसम्म पत्ता लगाउन सक्ने अल्ट्रासाउन्ड कसरी गरिन्छ ?

  अल्ट्रासाउन्ड भन्नासाथ महिलाले गर्भावस्थामा धेरै गराएको सुन्नुभएकै होला । कति महिलाले गर्भवती भएको बेलामा आफैंले...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं