SuchanaKendra

 • Radio Kushum


  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/१०/२० गते
  १६० &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द,पर्बत।७ औ पर्बत महोत्सवको आज दसौ दिनमा पालिका स्तरीय पुरुष भलिबल प्रतियोगिताको पहिलो सेमिफाइनल खेल मोदी गाउँपालिका र महाशिला गाउँपालिका बीच भएको निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा महाशिला गाउँपालिका ३-२ को रोमान्चक सेटमा बिजयी भयो । यो जित संगै महाशिला गाउँपालिका फाइनलमा प्रबेश गर्यो भने मोदी गाउँपालिकाको फाइनल पुग्ने सपना चकनाचुर भयो । अब महाशिला गाउँपालिकाले फाईनलमा गल्कोट नगरपालिका र फलेबास नगरपालिका बीचको बिजेता संग फाईनल खेल्ने छ ।

  खेल निकै प्रतिस्पर्धात्मक र रोचक भएको थियो । बेस्ट अफ फाईपमा भएको खेलमा मोदी गाउँपालिका पहिलो सेट २५-२३ ले जित्यो भने दोस्रो सेट महाशिला गाउँपालिकाले २५-१६ ले जित निकाल्दा तेस्रो सेट पनि महाशिला गाउँपालिकाले २५-१९ ले जित हासिल गर्दा चौथो सेट मोदी गाउँपालिकाले २५-१४ मा जित निकाल्दै  खेलमा फर्कियो तर अन्तिम फाईनल सेटमा महाशिला गाउँपालिकाले १५-१२ को झिनो अन्तरले जित निकाल्दै महाशिला गाउँपालिका फाइनलमा प्रबेश गर्न सफल भयो भने मोदी गाउँपालिका सेमिफाइनल बाटै तिस हजारमा चित्त बुझाउदै घर फर्कियो ।

  नकआउट चरण मा खेलाएको उक्त प्रतियोगितामा प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक पुरस्कार २,००,०००/ (दुईलाख , सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) दोश्रो लाई १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय हुने लाई नगद ३०,०००/ (तिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई पनि ३०,०००/ (तिस हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ । प्रतियोगिता सफाल बनाउन जिल्ला खेलकुद विकास समिति,पर्बत र जिल्ला भलिबल संघ पर्बतले पनि व्यवस्थापनमा सहयोग गरेको खेल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गीले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  मिटरब्याज पीडितलाई सरकारले छलकपट गरिरहेको छ : प्रदीप पौडेल

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सांसद प्रदीप पौडेलले मिटरब्याज पीडितहरुलाई सरकारले छलकपट गरिरहेको बताएका छन् ।...

  उपचुनावअघि नै रवि लामिछाने सरकारमा जान खोज्दैछन् ?

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई मन्त्रालय भागबण्डा मिलाउन सकस परेको छ । १० दलीय...

  आर्थिक संकटबाट पार लगाउन नसक्ने भए सिंहदरबार जानुपर्दैन : धनराज गुरुङ

  हेटौंडा । नेपाली कांग्रेसका उपसभापति धनराज गुरुङले मुलुक ठुलो आर्थिक संकटको डिलमा उभिएको बताएका छन्...

  माओवादी बैठकपछि सचिव पौडेल : पर्सिसम्म मन्त्रिपरिषद विस्तार हुन्छ

  काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका सचिव देवेन्द्र पौडेलले पर्सिसम्म मन्त्रिपरिषद विस्तार हुने बताएका छन् ।...

  अर्थमन्त्रीको प्रस्ताव प्रधानमन्त्री र सभापतिबाट आएको छैन : गगन थापा

  काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले आफूलाई अर्थमन्त्री बन्न कसैले प्रस्ताव नगरेको बताएका छन्...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं