SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७९/६/१५ गते
  २०८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  काठमाडौं, । नेपाली कांग्रेसका नेता रामहरि खतिवडाले पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवा पार्टीलाई मिलाएर लैजान तयार रहेको बताएका छन् । “पार्टी सभापतिजी पार्टी कमजोर नहोस् भनेर नै गठबन्धन गर्न तयार हुनुभएको हो ।

  डा. शेखर कोइरालालाई पनि पार्टीकै चिन्ता होला । सबैको इच्छा पार्टी बलियो बनाउने हो । हामी अरु दलसँग गठबन्धन गर्छौं भने आफ्नो पार्टी किन नमिलाउने ? सभापतिजीले पनि आफ्नो पार्टीका साथीहरुलाई अपमान गर्नुहुन्न, साथीहरुले पनि अरुसँग मिलेर सभापतिजीलाई अपमान गर्नुहुन्न,” नेपाली रेडियो नेटवर्क (एनआरएन) को कार्यक्रम ‘नेपाली बहस’का लागि पत्रकार ऋषि धमलासँग कुरा गर्दै खतिवडाले भने ।

  उनले सबै नेताको सहमतिका साथ समानुपातिक सूची निर्वाचन आयोगमा जाने दाबी पनि गरे । खतिवडाले थपे, “सबैलाई न्याय हुनुपर्छ भन्ने महामन्त्रीजीको कुरामा मेरो विमति छैन । त्यसैले नेताहरु सहमतिका साथ निर्वाचन आयोगमा पुग्नुहुन्छ भन्ने मेरो विश्वास छ । भरे तपाईंले नै न्यूज ब्रेक गर्न पाउनुहुन्छ ।”

  संस्थापन इतरका नेताहरुले आरजु देउवा र मञ्जु खाँडलाई समानुपातिक सूचीबाट झिक्नुपर्छ भनिरहेको छ नि भन्ने प्रश्नमा खतिवडाले भने, “उहाँहरुलाई कसैकी श्रीमती मात्र भन्दा अन्याय हुन सक्छ । उहाँहरुको आफ्नै योगदान पनि छ ।”

  गठबन्धन दलहरुले अन्तिम समयसम्म बढीभन्दा बढी नेताहरुलाई ‘एडजस्ट’ गर्न घुर्क्याउने र थर्काउने गरिरहेको पनि उनले औंल्याए । खतिवडाले भने, “तर पाँच दलीय गठबन्धन पाँच औंलाको मुठी कसेर अगाडि जान्छ र मुलुकमा दुई तिहाइ नजिकको सरकार बन्नेछ ।”
  नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली टालाटुली बटुली भारेभुरे टाकुरे नौ दल मिलाएर चुनावमा जान लागेको आरोप पनि लगाए । ढाँट र चलाखीको राजनीति जनताले बुझिसकेको उनको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  क्यान पर्वतको पाँचौ अधिबेशन सम्पन्न, अध्यक्षमा अच्युत पौडेल

  पर्वत ,कम्प्युटर एशोसिएसन नेपाल महासङ्घ (क्यान महासंघ) पर्वत शाखाको पाँचौ अधिबेशनले अच्युत पौडेलको अध्यक्षतामा नयाँ...

  बाजुराबाट प्रदेशसभामा एकीकृत समाजवादीका शाही निर्वाचित

  काठमाडौं । बाजुराको प्रदेश सभा निर्वाचन क्षेत्र १ बाट नेकपा एकीकृत समाजवादीका नरेशकुमार शाही निर्वाचित...

  एमालेसँग मिलेर सरकार बनाउने विकल्प माओवादीमा खुला

  काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रमा नयाँ सरकार गठन जोसुकैसँग मिलेर गर्न सकिने विकल्पलाई खुल्ला राख्नेबारे...

  स्याङ्जा २ मा कांग्रेसका धनराज गुरुङको जित निश्चित

  काठमाडौं । स्याङ्जा २ बाट प्रतिनिधिसभा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार धनराज गुरुङ जित निश्चित भएको...

  किसान श्रेष्ठ र जितेन्द्र सोनललाई २०५ किलोको माला

  वीरगञ्ज । बाराको परवानीपुरमा स्थानीयले नवनिर्वाचित प्रतिनिधि सभा सदस्य किसान श्रेष्ठ र प्रदेश सभा सदस्य...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं