SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७८/१२/२५ गते
  २४५ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत । कुश्मा स्पोर्ट्स क्लबद्वारा आयोजित गण्डकी प्रदेश स्तरीय खुल्ला कुश्मा स्पोर्ट्स पर्यटन कप सेभेन ए साइड फुटबल प्रतियोगिताको आज चौथो दिनको पहिलो खेल बिर गोर्खाली बागलुंग र थापाठाना फुटबल क्लब बिच भएको थियो उक्त खेल निर्धारित समयमा १/१ गोल भए पछि खेल ट्राइबेकरमा पुगेको थियो । ट्राइबेकरमा बिर गोर्खाली बागलुंगले  थापाठाना फुटबल क्लबलाई ३-२ गोलले पराजित गर्दै अर्को चरण मा प्रबेश गर्यो ।

  त्यस्तै दोस्रो खेल गन्य एफ सि र बिर गोर्खाली बिच भएको खेलमा १-० ले बिजयी हुदै गन्य एफ सि सेमीफाईनल मा प्रबेश भयो । र सोहि दिननै भएको तेस्रो तथा पहिलो सेमिफाइनलमा बागलुङ न्युरोड टिम र गन्य एफ सि को भिडन्तमा बागलुङ न्युरोड टिमलाई १-३ गोलले हराउदै गन्य एफ सि कुश्मा स्पोर्ट्स पर्यटन कप सेभेन ए साइड फुटबल प्रतियोगिताको फाईनलमा प्रबेश गर्यो । अब दोस्रो सेमिफाइनल खेल भोलि बिहान हुने जानकारी खेल संयोजक अनिस श्रेष्टले बताउनु भयो ।

  फाईनल भोलि २६ गते शनिबारनै हुने उक्त  प्रतियोगिताको विजेताले एक लाख ५० हजार सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र र उपविजेताले ७५ हजार रुपैयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र पाउने छ भने फाईनल खेल अबलोकन गर्न र बिजेता लाई पुरस्कार वितरण गर्न नेपाल सरकार गण्डकी प्रदेश का माननीय युव तथा खेलकुद मन्त्री राजिब गरुङ ज्यू प्रमुख अथिति समापन कार्यकमको लागी आउने जानकारी पनि  आयोजक क्लबका अध्यक्ष बिक्रम श्रेष्ठले हाम्रो सूचनाकेन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  दुखद् खबर : पर्वतको परादीमा भएको टाटा सुमो दुर्घटनामा परी १३ जना घाइते

  पर्वत । पर्वतको कुश्मा नगरपालिका–८ चुवा स्थित परादी नजिकै भएको सवारी दुर्घटनामा परी १३ जना...

  कु.न.पा १० पिपलटारी मा नेकपा एमाले को प्यानल बिजयी

  रबिन सुबेदी,पर्वत । कुश्मा १० पिपलटारी को मतगणना सम्पन्न भएको छ । वडा अध्यक्षमा  रामचन्द्र...

  हार स्वीकारेर घर पुगेका उम्मेदवार तीन भोटले विजयी भएपछि…

  कैलाली । कैलालीको घोडाघोडी नगरपालिका-११ को मत गन्दागन्दै हार्ने सोचेर फर्केका जसपाका वडाअध्यक्ष उम्मेदवार दानसिंह...

  हेटौंडा उपमहानगरमा राप्रपाको अग्रता

  हेटौंडा उपमहानगरपालिकामा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का उम्मेदवार दिपक बहादुर सिंहले अग्रता लिएका छन् । २२...

  तीव्र गतिमा लौरो, सुस्त गतिमा घाम, हेर्नुस् काठमाडौंको पछिल्लो मतपरिणाम

  काठमाडौं । काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयरका उम्मेदवार बालेन शाहले फेरि मतान्तर बढाएका छन् । पछिल्लो मत...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं