SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता आज बाट शुरु

  उद्घाटन खेल जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे भिड्ने

  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/११/१८ गते
  ६५३ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  गोबिन्द, पर्बत कुश्मा  एतिहासिक दोश्रो राष्ट्रिय मगर महोत्सव २०७७ बिगतको वर्षहरुमा जस्तै यसवर्ष पनि पुन युवा क्लबले ३९ औ मगर दिबसको उपलक्ष्यमा १५ गते बाट शुरु गरेको छ । कुश्मा बजारको बढागाँउ चौरमा भएको दोस्रो मगर महोत्सवको उद्घाटन प्रतिनिधी सभाका साँसद पदम गिरीले गर्नु भएको थियो । यहि फागुन १५ गते बाट २५ गते सम्म चल्ने महोत्सवको आकर्षणको रुपमा रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता आज बाट शुरु हुने कुरा भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले हाम्रो सूचना केन्द्र डटकम लाई जानकारी गराउनु भयो। पहिलो उद्घाटन खेल बिहान ८ बजे जिल्ला भलिबल संघ, पर्बत र मुनाल  युवा क्लब,गंगटे बिच हुने छ भने दोश्रो खेल पक्कुवा ११ र विनामारे भिड्ने कुराको। जानकारी हामीलाई खेल ब्यबस्थापक समिर जोशी ले जानकारी गराउनु भयो ।

  पहिलो खेल लिग चरण मा खेलईने छ भने  प्रथम हुनेलाई सर्बाधिक पुरस्कार १,५१०००/ (एकलाख एकाउन्न हजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) राशी रहेको रहेको  खुल्ला पुरुष भलिबल प्रतियोगिता को दोश्रो १,००,०००/ (एकलाख, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) तृतीय नगद ४०,०००/ (चालिस हजार रुपयाँ सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) र सान्त्वना  टिमलाई २०,०००/ (बिसहजार, सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र) रहेको छ। खुल्ला पुरुस भलिवलमा १० देखि १२ टोलि आउने अनुमान गरिएको भलिबल संयोजक शेरबहादुर चोचाङ्गी ले जानकारी गराउनु भयो । कार्यक्रम स्थलमा सुरक्षाका लागि ८ वटा सिसि क्यामेरा जडान गरिएको र कोभिडका कारण मास्क सेनिटाइजर अनिवार्य गरिएको छ । महोत्सव स्थलमा ड्रममा पानी र साबुनको व्यवस्था पनि छ यस्तै बाल उद्यान, रमाईलो खेल सहित अन्य रोचक कार्यक्रम राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारहरुको प्रस्तुती महोत्सवका आकर्षण रहेको आयोजक पुन यूवा क्लवका  अध्यक्ष कृष्ण पुनले बताउनु भयो।

   

   

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सरकारले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई अगाडि बढाएको छ : गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ

  काठमाडौं । उपप्रधानमन्त्री एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले भ्रष्टाचार विरोधी अभियानलाई सरकारले अगाडि बढाएको बताउनुभएको छ...

  बेनीबाट पाेखराका लागि छुटेकाे पर्वतमा बस दुर्घटना, १८ जना घाइते

  काठमाण्डाै । म्याग्दीको बेनीबाट पोखराका लागि छुटेको बस पर्वतकाे कुश्मामा दुर्घटना हुँदा १८ जना घाइते...

  संसद् अवरोध अन्त्य नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै हुन्छ:केपी ओली

  काठमाण्डाै‌ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेपालको समग्र हितको रक्षापछि मात्रै संसदमा भएको...

  केपी ओलीले राष्ट्रवादसँग जोडेर सीमा विवादलाई जटिल बनाइदिए : एसडी मुनी

  काठमाडौं, । भारतीय कूटनीतिज्ञ एवं प्राध्यापक एसडी मुनीले नेपाल र भारतबीचको सीमा विवाद पूर्वप्रधानमन्त्री केपी...

  नक्कली शरणार्थी प्रकरण: फरार अभियुक्त कोही अमेरिका, कोही भारतमा

  काठमाडौं, । नक्कली शरणार्थी प्रकरणमा प्रहरीको फरार सूचीमा रहेका अभियुक्तहरू भारत र अमेरिकामा समेत पुगेको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं