SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ कार्तिक ५ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/५/९ गते
  १०५८ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  जापान  । फुकुओका नेपाल सोसाइटीले हिन्दु नारीहरुको महान् चाड तीजको अवसरमा आयोजना गरेको ‘तीज फेस्टिबल कन्टेस्ट २०२०’ को विजेता घोषणा गरिएको छ । आइतबार एक कार्यक्रमबीच घोषणा गरिएको परिणाम अनुसार फुकुओकाकी सुजाता थापा प्रथम, बाग्लुङ्ग नेपालकी स्नेहा खड्का द्वितीय र फुकुओकाकै युनिषा आचार्यले सान्त्वना स्थान हासिल गरेकी छन् ।

  लाइक तथा सेयरका आधारमा प्रथम भएकी थापाले २५ हजार ५५० जापनिज एन र प्रमाणपत्र, द्वितीय भएकी खड्काले १५ हजार ५५० एन प्रमाणपत्र र सान्त्वनाबनेकी आचार्यले १० हजार एन बराबर को गीफ़्ट र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् । त्यसैगरी प्रतियोगितामा दित्तिय भएकी खड्‌का झण्डै १ लाख १० हजार भ्युअर्स बटुल्दै Most public view Award बाट सम्मान सहित ५ हजार एन प्राप्त गरेकी छन।

  ११२ जनाले सहभागिता जनाएको तीज फोटो कनटेस्ट कार्यक्रममा निष्पक्ष ढंगले पूर्व जारी नियमअनुसार र लाइक, सेयरको आधारमा विजेताको स्थान तय गरिएको कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष शिब शर्मा बिबिध कारण वस उपस्थिती नभएपनि एक सन्देश जारी प्रष्ट पारेका थिए।

  फुकुओका नेपाल सोसाइटीका बरिष्ठ उपाध्यक्ष माधब सिग्देलको अध्यक्षतामा भएको नतिजा प्रकाशन कार्यक्रममा संस्थाका उपाध्यक्ष सुजन केसी र सचिब संजिब रेग्मीले प्रतियोगितामा भाग जनाउनु हुने प्रतिस्पर्धी र तिज कार्यक्रमलाई सफल पार्न सहयोग गर्नु हुने सहयोगि दाताहरुलाई धन्यवाद ज्ञापन गर्नु भएको थियो भने कार्यक्रमको संचालन संस्थाका प्रबक्ता दिलेंद्र जोशीले गरेका थिए।

  सोसाइटीले अगस्ट ११ देखि २१ सम्म फोटो प्रदर्शन गरी अगस्ट २१ राति १२ बजेसम्मको फोटोको लाइक र फुकुओका नेपाल सोसाइटीको फेसबुक पेजलाई सेयर, लाइक र सेयर गर्नुपर्ने जस्ता नियम तोकेको थियो । सन् १९९५ सालमा स्थापित फुकुओका नेपाल सोसाइटीले प्रत्येक वर्ष मनाउँदै आइरहेको हरतालिका तीजको कार्यक्रम यस वर्ष भने कोभिड १९ को कारणले फोटो प्रतियोगिता गरेको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  प्रधानन्यायाधीशको राजीनाको विपक्षमा एमाले

  नेकपा एमाले एकाएक युटर्न भएको छ । सिंगो न्यायालयको धज्जी उडाउन मेनरोल खेलेको आरोप खेपेका...

  मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक छलफल कार्यक्रम कृष्णनगरमा सम्पन्न 

  कृष्णनगर, कपिलवस्तु, | मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक सार्वजनिक छलफल एकदिने कार्यक्रम...

  नेपाल बारले माग्यो प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा

  काठमाडौं । कानुन व्यवसायीहरुको छाता संस्था नेपाल बार एशोसिएसनले पनि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्सेर जबराको राजीनामा मागेको...

  पाँचथर बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु !

  पाँचथर। फिदिम नगरपालिका -४ सरखण्डेमा भएको बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु भएको छ...

  पाँचथरमा बस दुर्घटना, ५४ घाइते केहीको अवस्था चिन्ताजनक…

  पाँचथर । पाँचथरमा बस दुर्घटना हुँदा ५४ यात्रु घाइते भएका छन् । घाइतेमध्ये केही यात्रुको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं