SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७७/४/१२ गते
  २४७६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्बत,कुश्मा । यही २०७७ जेठ ३१ गते बेलुका ८:३० बजे गएको दुर्लुङका पहिरो पिडितलाई पर्वत मञ्च हङकङले रु. ११,२५,०००।– आर्थिक सहयोग गरेको छ । उक्त पहिरोमा मृत्यू भएका ९ जनालाईका परिवारलाई जनही रु.१,१५,०००।– अक्षरुपी एक लाख पन्ध्र हजार रुपैया दरले रु.१०,३५,०००।– र ६ जना सामान्य क्षती भएका लाई जनही १५,०००।– को दरले रु. ९०,०००।– राहत आज एक कार्यक्रम आयोजना गरी बितरण गरिएको हो । उक्त कार्यक्रमको अध्यक्षता कुश्मा नगरपालिका वडा नं. ३ दुर्लुङका वडा अध्यक्ष तेजप्रसाद पाध्याले गरेका थिए भने प्रमुख अतिथिका अतित्यथा पर्वत मञ्च हङकङका प्रतिनिधी एंव चार भञ्ज्याङ तमु समाजका निवर्तमान अध्यक्ष गंगाबहादुर गुरुङले गरेका थिए ।

  राईजिङ स्टार युथ क्लव पोखरा २७, रिठ्ठेपानीका अध्यक्ष एंव समासेवी बिष्णु गुरुङ, दुर्लुङ स्थित बिभिन्न संघ संस्था, आमा समुह, युवा समुह, क्लबका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधीको एबं समाजसेवी भद्र भलाद्मी साथै बयोबृद्ध बुवा कप्तान गुनबहादुर गुरुङ र आमा पदमसुवा गुरुङको उपस्थिती रहेको थियो । कार्यक्रममा ९ जना मृतक मध्ये तुलबहादुर थापा र मिना थापाको छोरा सम्राट थापा र विविशा थापाको पिता श्री अम्मरबहादुर थापालाई ४ जनाको रु. ४,६०,०००।- दिर्पा थापा र बिबेक थापाको नजिकको हकदार उहाँहरुको घरपरिवारले पाउने गरी नजिकको हकदार दिर्पा थापाको दाई र बिबेक थापाको मामा अम्मरबहादुर थापालाई २ जनाको रु. २,३०,०००।– कमला वि.क. को पति जेनिश वि.क. र प्रमिशा वि.क.का पिता बिकास वि.क.लाई ३ जनाको रु. ३,४५,०००।– साथै सामान्य क्षती भएका ६ जना भुवन गिरी, नन्दी गुरुङ, पशुपती थापा, उजेली शर्मा, हस्तदेवी पाध्या र बिनोद सार्कीलाई रु.१५,०००।– का दरले रु. ९०,०००।– आर्थिक राहत बितरण गरिएको थियो ।

  दुर्लुङसंग नाता रहेका पर्वत मञ्च हङकङका अध्यक्ष दुर्गा गुरुङ मिलन (दुर्लुङबासीको ज्वाई)को प्रमुख सक्रियता उपाध्यक्ष भिम गुरुङ (दुर्लङको छोरा) महासचिब बिद्या गुरुङ डेविड (दुर्लङको छोरा) सचिव मन्जिल गुरुङ (दुर्लङको भान्जी) को सक्रियतामा साथै हङकङका आर्थर डाँडाखर्क सहयोग सिमित, पञ्चासे सहयोग समिति, देउपुर देउराली समाज, बाजुङ समाज, पर्वत पुन मगर समाज, सुकुटी ग्रुप, पैंयु खोला समाज, तमु समाज, चार भञ्ज्याङ तमु समाज र भुक समाजको सहभागीमा दुर्लुङ पहिरो पिडितलाई अझ सम्म उपलब्ध भएको ठूलो राहत रकम उपलब्ध गराउनु भएको हो । कार्यक्रममा संयोजक प्रितम गुरुङ र सह-संयोजकमा गणेश गुरुङले आर्थिक संयोजक जयन्द्रमान गुरुङ, ब्यवस्थापक प्रभु गुरुङले भूमिका निर्वाह गरेका थिए ।

  उक्त राहत रकम सामान्य क्षती भएकालाई बयोबृद्ध बुवा कप्तान गुनबहादुर गुरुङ आमा पदमकुमारी गुरुङ र कार्यक्रमका अध्यक्षता गरेका कुश्मा नगरपालिका वडा नं. ३ का अध्यक्ष तेजप्रसाद पाध्याले र प्रमुख अतिथि गंगाबहादुर गुरुङले ९ जना मृतकका परिवारलाई राहत रकम हस्तान्त्रण गरेका थिए । मिलन वल्ड न्यूजका सम्पादक, फोटोग्राफर मनिलाल गुरुङ, फेवा टेलिभिजनबाट रुद्र श्रीस मगर र सन्तोष वि.क. को उपस्थिती रहेको थियो । राहत बितरण कार्यक्रमको स्वागत कार्क्रम संयोजक प्रितम गुरुङ, अमर दिर्पा अक्षकोष सम्बन्धी जानकारी ब्यवस्थापक प्रभु गुरुङ, पर्वत मञ्च हङकङको अध्यक्ष दुर्गा गुरुङको मनतब्य र आर्थिक बिवरण आर्थिक संयोजक जयन्द्रमान गुरुङ, प्रमुख अतिथिको मनतब्य चार भञ्ज्याङ तमु समाजको निवर्तमान अध्यक्ष एंव पर्वत मञ्च हङकङका प्रतिनिधी गंगाबहादुर गुरुङ, धन्यवाद तथा सुकुटी ग्रुपको मनतब्य सह-संयोजक गणश गुरुङ, कार्यक्रमको समापन तथा धन्यवाद ज्ञापन अध्यक्ष तेजप्रसाद पाध्याले गर्नु भएको थियो भने कार्यक्रम संचालन मदन गुरुङले गरेका थिए ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  सत्ता गठबन्धनले बनाएको कार्यदलको पहिलो बैठक सिट बाँडफाँट गर्न बस्दै

  काठमाडौं । आगामी मंसिर ४ गते तोकिएको प्रदेश र प्रतिनिधि सभा सदस्य निर्वाचनका लागि सिट...

  राप्रपा प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने

  काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का एक जना प्रवक्ता ज्ञानबहादुर शाही (ज्ञानेन्द्र शाही)ले जुम्लाबाट प्रतिनिधि...

  “फेरिन नसकेको सोच” : धुर्व केसी | Dhurba Kc

  धुर्व केसी | Dhurba Kc जस्तो बीउ छरिन्छ , आखिर उम्रने बोट त्यस्तै हो! ।...

  डा.सीके राउतले लिए स्वामीको हातबाट ‘सन्यास’

  काठमाडौं, । एक साता अघि ओशो तपोवन आश्रम पुगेका जनमत पार्टीका अध्यक्ष डा.सीके राउतले सन्यास...

  अब बिजुलीका तारै पुर्‍याइन्छ, ग्यासका पाइप चुलोमा लैजानुपर्दैन : केपी ओली

  काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अब ग्यासका पाइप चुलोमा लैजानुपर्ने आवश्यकता नपर्ने...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं