SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • आज : २०७८ कार्तिक ५ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
  सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७६/११/१५ गते
  ५८६ &#२३४६;&#२३३५;&#२३२५;

  पर्वत, । कुस्मा नगरपालिका २ खुर्कोट निवासी दुवै मृगौला पीडित २२ वर्षिय सुस्मिता परियारलाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी नेकपा कुस्मा नगर अध्यक्ष शंकर गिरीले प्रबासिद्वारा सङ्कलन गरेको नगद रु १ लाख १५ हजार हस्तान्त्रण गरेका छन् । कुनपा २ खुर्कोट स्थित गणेश्वर प्राथामिक विधालयमा एक औपचारिक कार्यक्रमको आयोजना गरी उक्त रकम हस्ताान्त्रण गरेका हुन् । सो रकम साउदी अरवमा रहेका प्रवासी हिम वहदुर क्षेत्रीको पहलमा वेनीवाट मनवहादुर पुन मगर पोखराका भोज वहादुर गुरुङ, वुटवलका रमेश लगाएतले जुवाड गरेका थिए ।रकम हस्तान्त्रण गर्दै गिरीले प्रदेशी भुमिमा पशिना वगाएर पनि आफ्नो गाउँ ठाउँमा रहेका दिन दुखी गरिव परिवार लाई गरेको आर्थिक सहयोग निकै सह्रानिय रहेको वताए ।

  भिडियो हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । subscribe मा क्लिक गरेपछि सँधै भिडियो हेर्न पाईनेछ । नजिकैको बेल (घण्टि) मा थिचे अपलोड गर्नासाथ पहिलो दर्शक बन्न पाउँनुहुनेछ ।

  गिरीले पीडितको घाउमा थोरै भएपनी प्रदेशीहरुले गरेको सहयोग पीडाको घाउमा थोरै भएपनी मल्हम हुने भन्दै पीडित लाई सक्दो सहयोग गर्न सवै लाई आग्रह गरे । कार्यक्रममा नेकपा जिल्ला सचिवालय सदस्य मिन राज के.सी अविरल कु.न.पा २ खुर्कोटका अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद शर्मा, स्थानिय युवा समाजसेवि क्षेत्र वाहदुर क्षेत्री लगाएतले सहयोग हस्तान्तरण गरेका थिए ।

  सोहि कार्यक्रममा जिल्ला विधुत प्राधिकरण प्रमुख ललित नारयण चौधरीले रु २ हजार, स्थानिय गिता पुरी रु १ हजार १०, शिव पुरीले १५ सय, रुपा पुरी १ हजार, डिलमाया रेग्मीले रु १५ सय, टिका कुमारी पुरीले १ हजार, लक्ष्मी पुरीले ५ सय, सिता देवीले रु १ हजार, कृष्ण वहादुर क्षेत्रीले रु १ हजार, शुसिला गिरीले रु १५ सय, लक्ष्मण गिरीले १२ सय, नरवती पुरीले रु १५ सय, भागिरथ पौडेलले रु १ हजार रुपैयां सोही कार्यक्रममा हस्तान्तरण गरेका थिए । कार्यक्रममा पींडित परिवारसंगै श्रीमान शंकर परियार, शसुरा विके दर्जी लगाएत अन्य स्थानियहरुको उपस्थिति रहेको थियो । पींडितलाई सहयोग गर्न ईच्छुकले स्थानिय क्षेत्र वहादुर क्षेत्रीको मोवाईल नम्वर ९८४७६०८९५६ मा सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  Loading...

  प्रधानन्यायाधीशको राजीनाको विपक्षमा एमाले

  नेकपा एमाले एकाएक युटर्न भएको छ । सिंगो न्यायालयको धज्जी उडाउन मेनरोल खेलेको आरोप खेपेका...

  मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक छलफल कार्यक्रम कृष्णनगरमा सम्पन्न 

  कृष्णनगर, कपिलवस्तु, | मानव वेचविखनवाट पीडित तथा प्रभावितहरूको सहयोगका लागि वार्षिक सार्वजनिक छलफल एकदिने कार्यक्रम...

  नेपाल बारले माग्यो प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा

  काठमाडौं । कानुन व्यवसायीहरुको छाता संस्था नेपाल बार एशोसिएसनले पनि प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशम्सेर जबराको राजीनामा मागेको...

  पाँचथर बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु !

  पाँचथर। फिदिम नगरपालिका -४ सरखण्डेमा भएको बस दुर्घटनामा घाइते भएका दुई जनाको मृत्यु भएको छ...

  पाँचथरमा बस दुर्घटना, ५४ घाइते केहीको अवस्था चिन्ताजनक…

  पाँचथर । पाँचथरमा बस दुर्घटना हुँदा ५४ यात्रु घाइते भएका छन् । घाइतेमध्ये केही यात्रुको...

  Loading…

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं