SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/३० गते
  १८७ पटक

  सम्राट जिसी, रुपन्देही । रुपन्देहीको जोतिनगरमा सेमारा क्रीकेट क्लबले आयोजना गरेको लोर्डस बुद्ध क्रीकेट कपमा आज भएको खेलमा बेवारी क्रीकेट क्लबले लोर्डस क्रीकेट क्लब माथी जित निकाल्दै सेमिफाइल प्रवेश गरेको छ । तेस्तै नर बहादुर सारुको कप्तानिमा राएको बेवारी क्रीकेट क्लबले टस जितेर बेटिङ रोजेको थियो ।

  जबाफि बेटिङमा उत्रेको बेवारीले सुरुमा आफ्नो ३ वटा महत्त्वपूर्ण विकेट गुमाएको थियो। १० रन भित्रै ३ विकेट गुमाएर निकै दबाबमा राएको बेवारी क्रीकेट क्लबका कप्तान नर बहादुर सारु निकै राम्रो पारी खेले उनले केवल २६ बलमा ३८ रन बनाए । तेस्तै यश खेलमा नायक बनेका बेवारी क्रीकेट क्लबका राजन सहानीले अतभुत पारी खेल्दै केवल ५२ बलमा १०२ रनको नट औट इनिङ खेले । तेस्तै गरि मध्येक्रम तेति न चले पनि बेवारी क्रीकेट क्लबले १८७ को लक्ष्य दिएको थियो ।

  तेस्तै लक्ष्यको पिछा गरेको लोर्डस क्रीकेट क्लब केवल १३३ मा समेटियो उसका लागि सचिनले ९१ पारी खेले । तेस्तै लोर्डसलाइ सस्तोमा समेटना अशिम शक्याले उत्कृष्ट बोलिङ गरे उनले केवाल ४ ओभर फाल्दै १ मेडन सैत १३ रन दिएर महत्त्वपूर्ण ५ विकेट लिएका थिए । मेन अफ दि मेच भने राजन सहानी भए । तेस्तै कप्तान नर बहादुर सारुले राजन र अशिमको निकै तारिफ गरे तेस्तै आफ्नो टिम निकै राम्रो खेलेको भन्दै आफ्नो सबै खेलाडीको तारिफ गरे ।

  तेस्तै उनले सेमिफाइनलको लागी आफ्नो टिम तयार रहेको समेत बताए । तेस्तै खेल संयोजक बुद्धा थापाले भोलिको खेल १२.३० मा बेवारी क्रीकेट क्लब र नव जोति क्रीकेट क्लबको सेमिफाइनल रहेको बताए । तेस्तै कोच समेत रहेका युवराज खरेलले आफ्नो टिमको प्रदर्सन निकै तरिफ गर्न योग्य रहेको बताए र सेमिफाइनलमा यो भन्दा नि उत्कृष्ट खेल्ने बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  २०७५ साल बैशाख १४ गते शुक्रबार अप्रिल २७ को राशिफल, जय माता मनकामना !

  मेष (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) तर्क, विवाद र प्रतिस्पर्धाबाट लाभ...

  माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डको घोषणा : बृद्धाभत्ता पाँच हजार बनाउने घोषणा छिट्टै लागू गर्छौं…

  चितवन । पूर्वप्रधानमन्त्री एवं माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले ज्येष्ठ नागरिकको दायित्व राज्यले लिनुपर्ने...

  चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता रबि लामिछानेको कार्यकम बन्द गराउन यस्तो गरिदै ! अमेरिका बाट भट्टराईले मुख खोले (भिडियो)

  संस्थागत भ्रष्टाचार, कर्मचारीतन्त्रमा देखिएको लुटतन्त्र र ठगि, अनियमिता र समाजमा देखिएको कुरुति, कुसंस्कार तथा वैदेशिक...

  माओवादी नेतृ पम्फा भुषाल भन्छिन ओली नेतृत्व मान्न प्रचण्ड तयार हुनुहुन्छ…(भिडियोसहित)

  माउण्टेन टेलिभिजनको कार्यक्रम खरो प्रश्नमा कार्यक्रम प्रस्तोता प्रकाश गिरीले माओवादी केन्द्रकी प्रवक्ता तथा सांसद पम्फा...

  प्रधानमन्त्री ओलीले मनमोहनको संगतले गिरिजाप्रसाद कोइराला कम्युनिष्ट भएका थिए भनेपछि…

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका तात्कालीन सभापति तथा पूर्वप्रधानमन्त्री स्व.गिरिजाप्रसाद कोइराला कम्युनिस्‍ट...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad