SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/२१ गते
  १५७ पटक

  अर्घाखाँची । नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्र परित्याग गरी तीन दर्जन नेता नेपाली काँग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । काँग्रेसले आयोजना गरेको कार्यक्रममा एमाले युवा नेता लक्ष्मण आचार्यको नेतृत्वमा एमाले र माओवादी परित्याग गरि ३५ जना प्रवेश गरेका हुन् । ता तथा आचार्य जिल्ला खेलकुद विकास समितिका कोषाध्यक्ष समेत हुन् ।

  नेपाली काँग्रेस अर्घाखाँचीले अाइतबार डिभर्नाको जोगीमारेमा आयोजना गरेको कार्यक्रममा एमाले र माके नेता–कार्यकर्ताहरुले आफूहरुलाई भन्दा पैसावालहरुलाई विश्वास गरेको, चुनावमा जनताको मतभन्दापनि पैसाको भर पर्ने गरेको आरोप लगाएका थिए ।

  नव प्रवेशीहरुलाई जिल्ला सभापति बिष्णु मुस्कान र पुर्व पाटी सभापति कमल प्रसाद भुसालले पाटीको साधारण सदस्यता प्रदान गरेका थिए । कार्यक्रममा सन्धिखर्क नगरपालिकाका प्रमुख तथा नेपाली कांग्रेसका पुर्वजिल्ला सभापति कमल प्रसाद भुसालले नगरपालिकालाई देशकै नमूना बनाउने गरि काम भइरहेको बताए ।

  कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस जिल्ला उपसभापति शान्ता भण्डारी, सचिव बिष्णु प्रसाद भुसाल, क्षेत्रीय सभापति केसवराज कुवर, पुर्व जिल्ला उपसभापति ईन्द्रबहादुर क्षेत्री, जिल्ला सदस्य तथा महाधिवेशन प्रतिनिधि कृष्णप्रसाद खनाल, मणिराम परियार, सीता भुसाल, तरुण दलका जिल्ला अध्यक्ष तथा १२ नम्बर वडाको वडा अध्यक्ष नारायण खड्का, नेपाली कांग्रेस १२ का सभापति लिलाधर बस्याल, नेपाल प्रेस युनियनका केन्द्रीय पार्षद् प्रेमनारायण आचार्य, पाटी प्रबेश गर्ने हरुको तर्फबाट लक्ष्मण आचार्य, ज्येष्ठ सदस्य टेकबहादुर भुसाललगायतले मन्तव्य राखेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  परराष्ट्रमन्त्री प्रदीप ज्ञवाली बारे नयाँ तथ्य सार्वजनिक, शैक्षिक योग्यता ९ कक्षा फेल ! के भन्छन् ज्ञवाली ?

  काठमाडौं । पत्रकार तथा राजनीतिक विश्लेषक अच्युत वाग्ले धेरैजसो आर्थिक विषयमा कलम चलाउँछन् । नेपाल...

  गायिका आस्थाको प्रश्न : ज्योति र सरस्वतीलाई ‘तिमीहरुबाट समाजले कस्तो शिक्षा लिन्छ?’

  विभिन्न सांगीतिक कार्यक्रमहरुमा बेथिति बढेको भन्दै चर्चित गायिका आस्था राउतले फेसबुक मार्फत गुनासो पोखेकी छिन्...

  देशको इज्ज्यत जोगाउन पर्ने सिंहदरबारका कर्मचारीले नै मोटरसाइकल चोरेपछि प्रहरी फन्दामा

  काठमाडाैं । सिंहदरबारभित्रै चोरको बिगबिगी हुन थालेका छ । मुलुककै प्रमुख प्रशासनिक केन्द्र सिंहदरबारका कर्मचारी...

  यी हुन नेपाली चेलीलाई कोठीमा बेच्ने वडाध्यक्ष, अदालतले सुनायो हदैसम्मको सजाय

  काठमाडौं, । वडाध्यक्षलाई अदालतले ३७ वर्ष कैद र जरिवाना फैसला गरेपछि पिडित परिवारहरुले केहि न्याय...

  यी हुन् नेपालका रोगी शिर्ष नेताहरु, कुन नेतालाई के रोग छ ? (फोटो सहित)

  काठमाडौँ । स्वास्थ्य नै धन हो भन्ने उखान यत्तिकै चलेको होइन। मान्छे स्वस्थ हुनका लागि...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad