SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/१० गते
  ७० पटक

  सम्राट जिसी,  भैरहवा । भैरहवास्थित सिद्धार्थ रंगशालामा जारी नेपाल टेलिकम रुपन्देही सुपर लिग क्रिकेट प्रतियोगितामा बिहीबारबाट डिभिजन ‘ए’ अन्तर्गत लिग चरणका खेल सुरु भएका छन् । लिग चरणमा समूह (ए) को पहिलो खेलमा शिवशक्ति क्रिकेट क्लब भैरहवाले ज्ञानोदय क्रिकेट क्लब करहियालाई १ सय ८२ रनको फराकिलो अन्तरले पराजित गरेको छ ।

  टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको शविशक्तिले निर्धारित ५० ओभरको खेलमा ४९ ओभर ४ बलमा सबै विकेट गुमाई ३ सय ४ रन बनायो । उसका लागि अनिल थापाले सर्वाधिक ७३ रनको योगदान दिए भने यम क्षेत्रीले ५२, सुमन अधिकारीले ३८ र कृष्ण कार्कीले ३६ रन बनाए । बलिङमा ज्ञानोदयका सन्तोष क्षेत्री र निशान पुरीले समान ३/३ विकेट लिए ।

  प्रत्तिउत्तरमा ३ सय ५ रनको लक्ष्यसहित मैदान प्रवेश गरेको ज्ञानोदय ३४ ओभर २ बलमा सबै विकेट गुमाई १ सय २२ रनमै समेटियो । उसका लागि निशान पुरीले ३६ र निशान शर्माले ३० रन बनाए पनि जितका लागि प¥याप्त भएन । ज्ञानोदयलाई सस्तैमा समेट्ने क्रममा बलिङमा शिवशक्तिका म्यान अफ द म्याच समेत रहेका अनिल थापाले ४ विकेट लिए । यस्तै विधान सुनार, हरजित सिंह र कृष्ण कार्कीले समान २/२ विकेट लिए ।

  शुक्रबार समूह (बी) मा रहेका वेष्टर्न क्रिकेट क्लब बुटवल र देवदह क्रिकेट युनिट देवदहबीच प्रतिस्पर्धा हुने आयोजक संस्था रुपन्देही क्रिकेट संघका सचिव संजय गुरुङले बताए । प्रतियोगितामा विजेता क्लबले नगद ७० हजार प्राप्त गर्ने छ भने उपविजेताले नगद ३५ हजार प्राप्त गर्ने छ । यस्तै उत्कृष्ट खेलाडीले १० हजार, बेष्ट बलर र बेष्ट ब्याट्स म्यानले नगद ५÷५ हजार तथा प्रत्येक दिनको म्यान अफ द म्याचले एक हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्ने छन् । नेपाल टेलिकमले मुख्य प्रायोजक रहेको सुपर लिगमा बुम रेमिट्यान्स र अर्घाखाँची सिमेन्ट प्रालिले सहप्रायोजन गरेका छन् । रुपन्देही क्रिकेट संघको आयोजनामा भइरहेको प्रतियोगिता फागुन २६ गतेसम्म चल्ने छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  परराष्ट्रमन्त्री प्रदीप ज्ञवाली बारे नयाँ तथ्य सार्वजनिक, शैक्षिक योग्यता ९ कक्षा फेल ! के भन्छन् ज्ञवाली ?

  काठमाडौं । पत्रकार तथा राजनीतिक विश्लेषक अच्युत वाग्ले धेरैजसो आर्थिक विषयमा कलम चलाउँछन् । नेपाल...

  गायिका आस्थाको प्रश्न : ज्योति र सरस्वतीलाई ‘तिमीहरुबाट समाजले कस्तो शिक्षा लिन्छ?’

  विभिन्न सांगीतिक कार्यक्रमहरुमा बेथिति बढेको भन्दै चर्चित गायिका आस्था राउतले फेसबुक मार्फत गुनासो पोखेकी छिन्...

  देशको इज्ज्यत जोगाउन पर्ने सिंहदरबारका कर्मचारीले नै मोटरसाइकल चोरेपछि प्रहरी फन्दामा

  काठमाडाैं । सिंहदरबारभित्रै चोरको बिगबिगी हुन थालेका छ । मुलुककै प्रमुख प्रशासनिक केन्द्र सिंहदरबारका कर्मचारी...

  यी हुन नेपाली चेलीलाई कोठीमा बेच्ने वडाध्यक्ष, अदालतले सुनायो हदैसम्मको सजाय

  काठमाडौं, । वडाध्यक्षलाई अदालतले ३७ वर्ष कैद र जरिवाना फैसला गरेपछि पिडित परिवारहरुले केहि न्याय...

  यी हुन् नेपालका रोगी शिर्ष नेताहरु, कुन नेतालाई के रोग छ ? (फोटो सहित)

  काठमाडौँ । स्वास्थ्य नै धन हो भन्ने उखान यत्तिकै चलेको होइन। मान्छे स्वस्थ हुनका लागि...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad