SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/६ गते
  ७८ पटक

  सुन्दर कुमार थकाली, मुस्ताङ । प्रभु बैङ्क प्राईभेट लिमिटेडले मुस्ताङका ५ वटै स्थानीय तहमा छिट्टै आफ्नो शाखा बिस्तार गर्ने भएको छ ।संघियता कार्यान्वयन भएपछि प्रभुले देशका १९ जिल्लामा शाखा बिस्तार गर्न लागेको बताएको छ ।

  स्थानीय तहमा बैङ्किङ कारोवारमा शहजता प्रदान गर्न शाखा बिस्तारको अवधारणा अघि सारिएको बैङ्कका मुस्ताङ शाखा प्रमुख नरेश भट्टचनले जानकारी दिए ।उनका अनुसार उपल्लो मुस्ताङ अन्तर्गत लोमान्थाङ गाउँपालिकाको लोमान्थाङ र लो घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिकाको चराङमा शाखा बिस्तार गर्न लागेको हो ।त्यस्तै तल्लो मुस्ताङको थासाङ गाउँपालिकाको कोवाङ केन्द्रमा पनि शाखा बिस्तार हुनेछ ।यसअघि प्रभू बैङ्कले वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिकाको रानीपौवा बजार र सदरमुकाम जोमसोममा शाखा बिस्तार गरिसकेको शाखा प्रमुख भट्टचनले जानकारी दिए ।‘चालु वर्षभित्रै ५ वटै स्थानीय तहमा हाम्रा शाखा बिस्तार हुनेछन्’उनले भने‘यसका लागि पूर्व तैयारी अघि बढिरहेको छ ।’

  प्रभु बैङ्कले चालुवर्षमा भोजपुरका २ ,ईलाम १,संखुवासभा,धनुषा १,महोत्तरी १ सिराहा २,बाग्लुङ ५,कास्की १,मनाङ २,मुस्ताङ ३,म्याग्दी २,पर्बत १,कपिलबस्तु १ ,रोल्पा १,दैलेख २,डोल्पा १,हुम्ला १,बैतडी १,डढेलधुरा १ र दार्जुला १ गरि ३० वटा शाखा बिस्तार गर्ने तैयारी गरेको प्रभु बैङ्कले बताएको छ ।स्थानीय तह गठन भएको ९ महिना बितिसक्दा समेत मुस्ताङका ३ वटा स्थानीय तहमा बैङ्किङ सेवा संञ्चालनमा आएको छैन ।

  शाखा बिस्तार भएपछि स्थानीयले पाउने सामाजिक सुरक्षाभत्ता प्राप्त गर्न सजिलो हुने शाखा प्रमुख भट्टचनले बताए ।उनका अनुसार सरकारी तथा गैरसरकारी निकायमा कार्यरत कर्मचारी,उद्योगी,पर्यटक र स्थानीय समेत लावान्गित हुने भएका छन् ।बिदेशबाट पठाएको रेमिट्यान्स् स्थानीय स्तरमै बुझ्न सजिलो हुने भएकाले बैङ्किङ सेवा प्रभावकारी हुने लो घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिकाका अध्यक्ष लोप्साङ छोम्फेल बिष्ट(राजु)ले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  परराष्ट्रमन्त्री प्रदीप ज्ञवाली बारे नयाँ तथ्य सार्वजनिक, शैक्षिक योग्यता ९ कक्षा फेल ! के भन्छन् ज्ञवाली ?

  काठमाडौं । पत्रकार तथा राजनीतिक विश्लेषक अच्युत वाग्ले धेरैजसो आर्थिक विषयमा कलम चलाउँछन् । नेपाल...

  गायिका आस्थाको प्रश्न : ज्योति र सरस्वतीलाई ‘तिमीहरुबाट समाजले कस्तो शिक्षा लिन्छ?’

  विभिन्न सांगीतिक कार्यक्रमहरुमा बेथिति बढेको भन्दै चर्चित गायिका आस्था राउतले फेसबुक मार्फत गुनासो पोखेकी छिन्...

  देशको इज्ज्यत जोगाउन पर्ने सिंहदरबारका कर्मचारीले नै मोटरसाइकल चोरेपछि प्रहरी फन्दामा

  काठमाडाैं । सिंहदरबारभित्रै चोरको बिगबिगी हुन थालेका छ । मुलुककै प्रमुख प्रशासनिक केन्द्र सिंहदरबारका कर्मचारी...

  यी हुन नेपाली चेलीलाई कोठीमा बेच्ने वडाध्यक्ष, अदालतले सुनायो हदैसम्मको सजाय

  काठमाडौं, । वडाध्यक्षलाई अदालतले ३७ वर्ष कैद र जरिवाना फैसला गरेपछि पिडित परिवारहरुले केहि न्याय...

  यी हुन् नेपालका रोगी शिर्ष नेताहरु, कुन नेतालाई के रोग छ ? (फोटो सहित)

  काठमाडौँ । स्वास्थ्य नै धन हो भन्ने उखान यत्तिकै चलेको होइन। मान्छे स्वस्थ हुनका लागि...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad