SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/११/६ गते
  ८७ पटक

  कुश्मा । प्रथम भेट्रान्स सेभेन ए साईड फुटवल प्रतियोगिताको उपाधी रोट्¥याक्ट क्लव अफ पर्वतले जितेको छ । सिसेफ नेपालको आयोजना तथा सिसेफ स्पोट्स एकेडमीको संयोजनमा आयोजित प्रतियोगितामा रोट्¥याक्ट क्लव अफ पर्वत र एकता युवा क्लव बिच हिजो शनिबार बिहान फाईनल प्रतिष्पर्धा भएको थियो । निर्धारित समयको खेलमा ३-३ गोल भएपछिखेल ट्राईबेकरमा पुगेको थियो। ट्राईबेकरमा रोट्¥याक्ट क्लव अफ पर्वतले एकता यूवा क्लवलाई शुन्यका बिरुद्ध दुई गोल अन्तरले हराउँदै उपाधी हात पारेको हो । निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा अधिकांस समय एकता यूवा क्लवले बल आफ्नो नियन्त्रणमा राखे पनि हाप टाईम अगाडीको ३-०को अग्रता जोगाउन नसक्दा खेलगुमाउन पुग्यो।

   शुक्रबार र शनिवार गरि दुईदिनसम्म चलेको प्रतियोगीतामा ८ टिमको सहभागिता रहेको थियो । पहिलो चरण शुक्रवार आयोजक सिसेफ नेपाल र नमुना आवसिय मावि, पर्वत संगित तथा इलेक्ट्रोनिकस ब्यबसायी संघ संग रोट्¥याक्ट कलव अफ पर्वत, कुश्मा मुस्लिम युवा क्लवसंग पर्वत ब्याडमीन्टन संघ तथा पर्वत वैंकर एसोसियसनसंग एकता युवा क्लवको विचमा प्रतिष्पर्धा भएको थियो । सेमिफाइनलमाएकता युवा क्लवले पर्बत पर्वत ब्याडमीन्टन संघलाई ४-१ ले तथा रोट्¥याक्ट कलव अफ पर्वतले आयोजक सिसेफ नेपाललाई २-०ले पन्छाएर फाईनलको भिडन्त पक्का गरेका थिए।विजेता टिम लाई नगद १५ हजार ट्रफी,मेडल र प्रमाणपत्र तथा उपविजेता टिमलाई १० हजार ट्रफी,मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन् भने फाईनल खेल रेफ्री राजन गुरुङ ले खेलाउनु भएको थियो।

  सिसेफ नेपालका अध्यक्ष विष्णुराज पुरीको अध्यक्षतामा संचालित समापन कार्यक्रमको प्रमुख अतिथ सिसेफ नेपालका सस्थापक उत्प्रेरक भिम प्रसाद श्रेष्ठ रहनुभएको थियो प्रमुख अतिथि श्रेष्ठले खेल मैदान र्निमाणका लागि सवैसंग सहकार्यगर्दै जानुपर्ने वताउनुभयो । कार्यक्रममा सिसेफका संस्थापक अध्यक्ष टंकनाथ लामिछाने,एकता युवाकलवका अध्यक्ष नरेन्द्र के.सी, रोट्¥याक्ट कलव अफ पर्वतका अध्यक्ष मिलन पौडेल लगायतले वोल्नुभएको थियो । कार्यक्रम संचालन सस्थापक उपाध्यक्ष रमेश श्रेष्ठले गर्नु भएको थियो  भने स्वागत सिसेफ स्पोस्ट्स एकेडमीका अध्यक्ष गोविन्द रिजालले गर्नुभएको थियो

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डको घोषणा : बृद्धाभत्ता पाँच हजार बनाउने घोषणा छिट्टै लागू गर्छौं…

  चितवन । पूर्वप्रधानमन्त्री एवं माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले ज्येष्ठ नागरिकको दायित्व राज्यले लिनुपर्ने...

  चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता रबि लामिछानेको कार्यकम बन्द गराउन यस्तो गरिदै ! अमेरिका बाट भट्टराईले मुख खोले (भिडियो)

  संस्थागत भ्रष्टाचार, कर्मचारीतन्त्रमा देखिएको लुटतन्त्र र ठगि, अनियमिता र समाजमा देखिएको कुरुति, कुसंस्कार तथा वैदेशिक...

  माओवादी नेतृ पम्फा भुषाल भन्छिन ओली नेतृत्व मान्न प्रचण्ड तयार हुनुहुन्छ…(भिडियोसहित)

  माउण्टेन टेलिभिजनको कार्यक्रम खरो प्रश्नमा कार्यक्रम प्रस्तोता प्रकाश गिरीले माओवादी केन्द्रकी प्रवक्ता तथा सांसद पम्फा...

  प्रधानमन्त्री ओलीले मनमोहनको संगतले गिरिजाप्रसाद कोइराला कम्युनिष्ट भएका थिए भनेपछि…

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका तात्कालीन सभापति तथा पूर्वप्रधानमन्त्री स्व.गिरिजाप्रसाद कोइराला कम्युनिस्‍ट...

  गृह मन्त्रालयद्वारा ६० सिडिओको सरुवा (पूर्ण विवरणसहित)

  गृह मन्त्रालयले ६० जना प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) को सरुवा गरेको छ । मन्त्रालयले बिहीबार...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad