SuchanaKendra

 • Radio Kushum


 • Ad
 • Ad
 • सुचनाकेन्द्र संवाददाता प्रकाशित : २०७४/१०/२७ गते
  १७२ पटक

  युएई । नेपाली गित संगितको बजारमा आफुलाई परदेशी निर्देशकको रुपमा पहिचान बनाउँदै लगेका चर्चित निर्देशक केशव कटुवालको निर्देशनमा हालै मात्रै निकै चर्चित गित वाउँ क्या राम्री सोल्टीनी बजारमा आएको छ । बिदेशी भुमी युएईका बिभिन्न रमणीय स्थानहरुमा छांयांकन गरिएको गितको भिडियोलाई निकै आर्कषक रुपमा प्रस्तुत गरिएको छ ।

  निर्देशक केशव कटुवालको साथमा पछिल्लो समय की निकै हट मोडलको पहिचान बनाएकी नायीका रिया श्रेष्ठको भुमिकालाई गितमा रोचक रुपमा प्रस्तुत गरिएको छ । एकपछि अर्को गितहरुको निर्देशन मार्फत आफुलाई स्थापित गराएका निर्देशक कटुवालको एक्शन कट्ले यस गितमा निकै राम्रो स्थान जमाएको छ ।

  टंक बुढाबुथोकीको एरेन्ज तथा संगितमा तयार भएको गितलाई पारश लामाले दमदार रुपमा प्रस्तुत गरेका छन् । रोमाञ्टीक गित गाउन सिपालु पारस लामाले गितको गायनमा आफ्नो क्षेमता देखाउँदै गितलाई न्याय हुनेगरि आवाज दिएका छन् ।

  वाउँ क्या राम्री सोल्टीनी मेरी
  गालैमा डिम्पल छ
  सानो सानो पिम्पल छ
  होची होची गोरी गोरी सारै नै राम्री छ जस्ता निकै कर्णप्रिय शब्दहरु भने गितको लागि ज्ञानेन्द्र तामांगले खर्च गरेका छन् । रोमाञ्टीक रुपमा प्रस्तु गरिएको गितले आम दर्शक श्रोताको मन जित्नेमा आफु निश्चीन्त भएको निर्देशक कटुवालले सुचनाकेन्द्र डटकमलाई बताएका छन् । उनी भन्छन् आफुहरुले गितको लागि निकै मेहेनत गरेकोले दर्शक श्रोतालाई मन पर्ने बताए ।

  डान्सींग गितको रुपमा आएको गितलाई The AB Presents को युटुव च्यानलबाट बजारमा ल्याइएको छ । बिदेशी भुमीमा तयार भएको गितलाई क्यामरामा श्रीकृष्ण भट्टराई, सम्पादन देब कुमार श्रेष्ठ, कोरीयोग्राफी पुजन कपालीले गरेका छन् भने गितमा मोडलको रुपमा निर्देशक केशब कटुवाल, रिया श्रेष्ठ, दुर्गा क्षेत्री र पुजन कपाली रहेका छन् । गितलाई सफलताको लागि हाम्रो तर्फबाट लाखौं लाख शुभकामना ।।।

  प्रतिकृया दिनुहोस्
  Loading...

  माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डको घोषणा : बृद्धाभत्ता पाँच हजार बनाउने घोषणा छिट्टै लागू गर्छौं…

  चितवन । पूर्वप्रधानमन्त्री एवं माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले ज्येष्ठ नागरिकको दायित्व राज्यले लिनुपर्ने...

  चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता रबि लामिछानेको कार्यकम बन्द गराउन यस्तो गरिदै ! अमेरिका बाट भट्टराईले मुख खोले (भिडियो)

  संस्थागत भ्रष्टाचार, कर्मचारीतन्त्रमा देखिएको लुटतन्त्र र ठगि, अनियमिता र समाजमा देखिएको कुरुति, कुसंस्कार तथा वैदेशिक...

  माओवादी नेतृ पम्फा भुषाल भन्छिन ओली नेतृत्व मान्न प्रचण्ड तयार हुनुहुन्छ…(भिडियोसहित)

  माउण्टेन टेलिभिजनको कार्यक्रम खरो प्रश्नमा कार्यक्रम प्रस्तोता प्रकाश गिरीले माओवादी केन्द्रकी प्रवक्ता तथा सांसद पम्फा...

  प्रधानमन्त्री ओलीले मनमोहनको संगतले गिरिजाप्रसाद कोइराला कम्युनिष्ट भएका थिए भनेपछि…

  काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका तात्कालीन सभापति तथा पूर्वप्रधानमन्त्री स्व.गिरिजाप्रसाद कोइराला कम्युनिस्‍ट...

  गृह मन्त्रालयद्वारा ६० सिडिओको सरुवा (पूर्ण विवरणसहित)

  गृह मन्त्रालयले ६० जना प्रमुख जिल्ला अधिकारी (सिडिओ) को सरुवा गरेको छ । मन्त्रालयले बिहीबार...

  Loading...

  फेसबुकमा हामीलाई लाईक गरौं

  Ad